Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem szép a fehér bőr?

Csak szerintem szép a fehér bőr?

Figyelt kérdés

Mármint én direkt nem napozok, mert utálom, ha barnul a bőröm. Nekem a fehér bőr tetszik, hülye lennék direkt még kifeküdni a napra...


Más is van így ezzel?



2013. febr. 5. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Én sem szeretem a sötét bőrt. De talán azért, mert világéletemben fehér bőrű voltam, világos a szemem és a hajam is, és biztos vagyok benne, hogy éppen ezért nem is állna jól a sötét bőrszín.
2013. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Èn pont fordítva,undorító a fehér bőr!!Bocsi.:/
2013. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem meg a barna bőr az undorító, ha már ilyen kedvesen nyilatkozunk :)
2013. febr. 5. 16:55
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

én is azon az állásponton vagyok, mint te kedves Kérdező, bár én inkább leégek a napon....:/

de a fehér bőrömet én is nagyon szeretem :)

2013. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is, kellemetlenül is érzem magam, ha egy kicsit kicsit a napon vagyok, mert nagyon nem tetszik, ha egy kicsit is sötétedik a bőröm, rögtön levakarom, hogy lehámlasztódjon a bőr.
2013. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is fehér bőröm van és szeretem viszont nyáron mindig le akarok barnulni csak igazán sosem jön össze. Pasikon meg kifejezettem a sötétebb bőr tetszik. :D
2013. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyarapítom a tábort. :-) Nem vagyok hullafehér, de általában szinte az összes márka legvilágosabb alapozója is barnának látszik rajtam. Ez nálam még ráadásul nagyon hosszú és eszméletlen vastag természetes fekete hajjal és szinte fekete szemmel társul. Mégsem cserélném el semmiért, szeretem így, mert ritkán látok magamhoz hasonlót. Emellett én nagyon szeretem a viktoriánus kort mindestől, akkor meg mindenki fehér akart lenni, az a nemességet jelképezte. Manapság meg szinte mindenki barna akar lenni, mert az a divat. Pedig szerintem mindenkinek a természetes színe áll legjobban.
2013. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem hülyeség, te azt szereted... Nekem tetszik a kreol bőr.
2013. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%
én is nagyon fehér bőr párti voltam régen, irtóztam a naptól, nehogy lebarnuljak. aztán rájöttem, hogy a kreol bőr ezerszer jobban áll, és sokkal élettel telibb tőle az arcom:) azóta szolizok, napozok
2013. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Elég csak arra gondolni, hogy a fehér bőr mindig is az arisztokrácia színe volt és csak a parasztoknak volt napbarnított bőre, mivel egész álló nap kinn dolgoztak a földeken... jó, butaság lenne a 21. századot a 18-ra hasonlítani, de szerintem ezek az agyon égetett bőrök sehogy sem szépek. Én is fehér bőrű vagyok, bár én azért szeretek nyáron lebarnulni, mert azáltal van egy kis egészséges színem. Ilyenkor télen átmenet vagyok egy vámpír és egy halott menyasszony között :/ de nálam esélytelen, hogy olyan Hawaii-on nyaraltam típusú bőröm legyen. Épp, hogy egy kicsit megfog a nap. Az átlag embernek van olyan színe télen, mint nekem nyáron :D
2013. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!