Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem szép a fehér bőr?

Csak szerintem szép a fehér bőr?

Figyelt kérdés

Mármint én direkt nem napozok, mert utálom, ha barnul a bőröm. Nekem a fehér bőr tetszik, hülye lennék direkt még kifeküdni a napra...


Más is van így ezzel?



2013. febr. 5. 16:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

Nekem teljesen mindegy':)

De azert en sem szeretek se tul barna se tul feher lenni, mert ha tulzol egyik veglet sem szep, inkabb kozepesen!

2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
Én szeretem a fehér bőrömet, a párom is fehér bőrű, nekem ez tetszik... számomra ez a szép, a barna nem. Nem is értem miért járnak szoliba emberek, olyanok lesznek tőle mint a cigánymunkások akik kint dolgoznak.
2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
En porcelan feher borparti vagyok es 1atalan nem tetszik a barna bor teny h vann akinek jol all, de inkabb legyen valaki barna mint narancssarga (a barnitokremektol stb.) A feher bor elegans figyelemfelkelto es finom en meghagyom a ciganyoknak a barnat elnezest a kifejezesert (kinek nem inge az nevegye magara)
2013. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
nekem is a fehér bőr tetszik :D A kreol szerintem kicsit cigányos :D
2013. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%
Csak szerinted
2013. febr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem a fehér bőr csak akkor szép, ha makulátlan. Se anyajegy, se pattanás, se mitteszer. Hanem olyan, mint egy porcelánbabának. Ha ez nincs meg, akkor inkább legyen természetesen barna (nem narancssárgára szolizott, nem is kreol, csak olyan természetes, de nem hófehér). Én nagyon fehér vagyok, de annyira, hogy kékesszürkének látszok, ha teljesen kifakulok, mert átlátszanak az ereim, úgy nézek ki, mintha feltámadtam volna a síromból. Mindenki kérdezgette kiskoromban is, hogy beteg vagyok-e. Na ebből lett elegem, így szolizni kezdtem. Évek óta járok, sose kérdezte még senki, hogy "de jó színed van, szolizol?", mert nem látszik, de legalább már azzal se cseszegetnek, hogy betegnek tűnök. Nyáron csak napozni szoktam, elég jól megfog a nap, viszont hamar ki is kopik a színem, így kb. októbertől áprilisig szoliznom kell, ha nem akarok hulla színű lenni. Leégni nem szoktam, barnulós típus vagyok, nem leégős. A pattanásaimra jó hatással volt a szoli kamasz koromban, sokkal szebb lett a bőröm, mikor elkezdtem járni. Azóta már amúgy is kinőttem a pattanásos korszakból. Ha a bőröm szépen lenne fehér, lehet, hogy én sem járnék szoliba, mert amúgy szép a fehér bőr, csak keveseknek áll jól. És mivel én nem szépen vagyok fehér, hanem betegesen, így sokkal jobban érzem magam a bőrömben a heti egy alkalom szolival. 19/L
2013. febr. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg a porcelánbaba hatást jobb elkerülni... az már túl életszerűtlen.


Nekem pont úgy tetszik a bőröm, ahogy van. Anyajegyekkel együtt szép fehéren :)

2013. febr. 6. 10:05
 18/23 anonim válasza:
66%
szntem szép ;)
2013. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13%
Magyarul feltetted a kérdést, hogy ajnározhasd a tökéletes bőröd? :) Hát, élj vele boldogan Lilla! :) Én meg élek az egészséges színemmel, szintén boldogan. Szerintem hagyd meg mindenkinek, hogy mit szeret, és mi a jó neki, hidd el, barna bőrrel is lehet szép egy nő, nem csak te vagy gyönyörű. :)
2013. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Akkor szövegértelmezési problémáid vannak. Máskor figyelj oda a "szerintem" szóra :)


Én véleményekre voltam kíváncsi, nem pedig bármiféle önajnározásra.

2013. febr. 6. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!