Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok adni szépség tippeket?...

Tudtok adni szépség tippeket? ( A többi lent)

Figyelt kérdés

Költség hatékony lehetőleg természetes tanácsokat kérnék az alábbi problémákra:


1)több éves aknés hegek eltávolítása/eltüntetése(kozmetikus szerint csak talán bőrradírral halványítható)


2) zsíros haj,száraz fejbőr kombináció kezelése (hormonális probléma)


3)másodfokú égési sérülés combon(eltüntetése vagy halványítása)


4) haj fényesítés természetesen


5)fogfehérítés(zománc sértése nélkül)


6)narancs bőr megelőzés/eltüntetés


7)önbarnítás természetesen


8)szőrtelenítés(borotván kívül)


9)mellnagyobbítás


Nagyon köszönöm! :)



2013. febr. 10. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Haj fényesítésére az alábbi praktikák jók:

1) Citromos vizes öblítés. 1 liter vízhez kell 1 fél citrom leve.

2) Ecetes öblítés. 1 liter vízhez 1 ek. ecet.

Ezzel kell a végén leöblíteni a hajat. Ettől szép fényes, csillogós lesz. :)


Szőrtelenítés:

Többféle szőrtelenítési módszer közül lehet választani. A legismertebbek ugyebár a borotva, epilátor, gyanta, szőrtelenítőkrém. Hogy melyiket érdemes választani elsősorban a szőrteleníteni kívánt testrésztől illetve a bőröd érzékenységétől függ. A legjobb az epilátor és a gyanta, mert idővel ritkul tőle a szőr és akár 3-4 héten át sima a bőr utána. :)

2013. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

1. lézerrrel

2. gyógyszertári sampon

3. ?

4. lásd 2. pont

5. fogorvos, fogkőleszedés

6. krémek, torna, szauna

7. önbarnító krém

9. plasztikai sebész.....vagy ne méretére koncentrál, hanem, hogy szép legyen a formája

2013. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Narancs bőr: Lady stella hot gél. Nekem nagyon bevált. No ez sem olyan csodaszer, hogy magadra kened és fekszel 1 órát, majd volt nincs narancsbőr, hanem egy minimális mozgással ki kell egészíteni. Nem sportra gondolok, hanem olyanra, hogy kutyasétáltatás, vagy akármilyen házimunka, pl porszívózás. Betekercseled magad és szépen kiizzadsz alatta. Én naponta felraktam, kb 1 hónap alatt teljesen eltűnt a narancsbőröm. Azóta is imádom.

Szőrtelenítés: epilátor és gyanta természetesen. Nem tudom ezt miért kérdezted meg, ezeket tudod magadtól is. Én csak az intim területet nem tudom epilálni, amiatt járok gyantáztatni, de az is egy ezres 6 hetente, szóval nem vészes.

Mellnagyobbítás alatt meg nem tudom mit értesz. Push-up melltartó, ahogy a lányok/nők elég nagy hányada is teszi. Vagy ez vagy a kés. Nincs semmi legális csodaszer, amitől A-ból B kosaras leszel.

Önbarnítás meg persze önbarnítós testápoló, vagy egy kéthetes tunéziai nyaralás. De lehet megteszi Spanyolország is, akkor viszont a déli része, mert északabbra ilyenkor hideg van.

Hajfényesítés: a sampon nevű termékről hallottál már? Válassz olyat, ami fényesíti a hajat. Egyébként házi pakolásnak tudom ajánlani a tojássárgáját, az is nagyon jó rá.

Égési sérülést csak lézeres kezeléssel lehet eltávolítani magán bőrdokinál. 20ezer forint körül van. Erre nincs csodaszer. Én is most megyek leszedetni, legalábbis halványítani egy pigmentfoltom, mert semmilyen krém nem segít rajta, csak ez.

Hegek is olyanok, hogy lehet örökre megmaradnak. Próbálkozni kell. Vegyél jobbfajta bőrradírt, vagy csinálj házilag (cukor+olíva, vagy tengeri só+olíva) és hetente egyszer dörzsöld át vele a bőröd. A neogranormon nagyon jó hámképző, hátha az is segít.

A hormonális problémákkal pedig orvoshoz kell fordulni. Nincs olyan, hogy próbálj ki valami házi praktikát, mert Te is jól tudod, hogy a hormonokat egy külső hajöblítő vagy olaj nem fogja befolyásolni. Itt csak doki segíthet. Lehet időpontot kérni az SZTK-ba. Elsőnek bőrdoki, utána ő elirányít endokrinológushoz, ha valóban szükséges.

Fogfehérítésre meg ki lehet próbálni a szódabikarbónás fogmosást. De hangsúlyozni szeretném, hogy ha genetikailag nem hófehérek a fogaid, akkor azok nem is lesznek azok. Egyébként a szódabikarbónával is vigyázz, nem szabad rendszeresen alkalmazni, csak bizonyos időközönként, mert az apró szemcséi SOK mosás után felsérthetik egy kicsit a zománcot. Persze ehhez tényleg sokat kell használni.

2013. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

2) Én a Head&shoulders sampont használom, az jó korpásodás, és zsírosodás ellen.

4) 6) 9) ezekre vannak külön ilyen Bio gyógyszerek krémek, és vitaminok, persze nem túl olcsó de gondolom megéri, interneten is, vagy a gyógyszertárban tudsz ilyeneket venni

7) Nyáron kiülsz a napra, magadra kensz egy jó minőségű, olyan 30 faktoros naptejet (persze attól függ hogy süt a nap, és amúgy rendszeresen kell ehhez napozni, de szoláriumba is mehetsz de az nem túl egészséges), önbarnítókrém

Remélem hasznos volt, kér hogy nem mindenre tudtam válaszolni! Jó szépítkezést!

2013. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. febr. 18. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!