Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Este 10-kor ehseg ellen...

Este 10-kor ehseg ellen feherjeturmixot szabad inni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
este 10kor max egy alma más neem
2012. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont alma és miért pont egy alma bármilyen testi állapotának, edzési illetve az általa végzett diéta tudatának hiányában? Amúgy pont nem gyümölcsöt kéne enni diéta alatt, de mindegy is.


Nyugodtan mehet fehérje turmix és/vagy túró zöldséggel.

2012. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
legjobb lenne 140gramm túró vagy valami kazein fehérje :D
2012. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én hajnal kettőkör is iszok fehérjét, igaz akkor fekszem le.
2012. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma sajnos egesz nap uton voltam es alig volt idom enni.Jo ha bevittem 500kcalt..Estere meg lett az eredmenye ehes lettem.Nem akartam enni ezert gondoltam iszom egyett.Az almatol utanna csak korog a gyomrom meg ehesebb vagyok..
2012. aug. 8. 23:56
 6/21 Tojasleves válasza:

Köszi, hogy feltetted ezt a kérdést, engem is érdekelnek a válaszok.

Sajna munkámból kifolyólag gyakran megesik, hogy éhesen hajnalban érek haza, és reggel korán kell kelni. Éhgyomorra meg, ha lefekszem, reggelre szó szerint remegek az éhségtől.

Ráadásul ilyenkor meg nem tudok eleget enni, tehát kétszer kéne reggeliznem. Nos a meló az meg olyan, hogy kocsmába dolgozok, és ha pont egy ilyen napra esik a szállítás, akkor egyszerűen 10-15 hordó után nem bírom el a sört. Pedig hatvanasával jön.

Tehát akkor nem gáz, ha éjfél-1 körül még bevágok egy ON Seious Masst 2-3 kanál mogyoróvajjal megbolondítva, és bedobom a szunyát...

2012. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit gáz lefekvés előtt a Serious Mass, mert ez nem fehérje, hanem tömegnövelő, egy adagban 51 g fehérje és 250 g szénhidrát van.

Ha ezt lefekvés előtt fogyasztod, tuti, hogy zsírosodni fogsz, persze, ha csont és bőr vagy akkor kifejezetten jó ha iszod.

Én lefekvés előtt sima fehérjeturmixot, felkelés után pedig a Serious Masst innám. A mogyoróvajat is maximum reggel raknám hozzá.

2012. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Fogyókúra esetén?!?!

Tehát akkor nem gáz, ha éjfél-1 körül még bevágok egy ON Seious Masst 2-3 kanál mogyoróvajjal megbolondítva, és bedobom a szunyát...


Eleve a Serious Mass egy szénhidrát bomba. 100g termékben 16g protein a többi szénhidrát. A testet nyugalmi állapot előtt ezzel "gyötörni"?


Lefekvés előtt:

- natúr túró (igen jó kazein protein forrás)

- vagy glutamin,

- vagy lassú felszívódású, szénhidrát mentes, minőségi casein protein. Ez lehet alapanyag, vagy dizájner.

2012. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
En a Scitec nutrition 100% whey protein professionalt iszom
2012. aug. 9. 15:33
 10/21 anonim ***** válasza:
Végül is az is megfeleő, mivel kb 73%-os protein tartalmú (whey)
2012. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!