Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások/mitesszerek után...

Pattanások/mitesszerek után maradt nyomokat milyen bőrtisztítóval lehet a leghatásosabban eltüntetni?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy én egyáltalán nem vagyok egy pattanásos fajta, viszont a homlokom (de csak ott...) mitesszeres. Az se lenne nagyon, meg nem feltűnő, de sajnos van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy mindig késztetést érzek arra, hogy kinyomkodjam őket. Ami alapból nem lenne gond, mert a legtöbbször sikerül is mindennemű gond nélkül, viszont néha csak azt érem el vele, hogy kvázi szétcseszem az egészet, ezzel konkrétan egy sebet szerezve a homlokomra. Amit persze 2-3 napig max el tudok viselni, aztán akármennyire is nem akarom, de folyton lekaparom. Ennek persze az a következménye, hogy egy sötét folt marad a helyén, és bár pattanásaim nincsenek, a homlokom mégis úgy néz ki, mintha terepmintás lenne... :P

Szeretnék olyan tiszta bőrt, mint amilyen kisgyerekkoromba volt... Na jó, legalábbis hasonlót... Milyen arctisztítóval tudnám a leginkább ezeket eltüntetni? Van amelyik már szinte egy éve ott van, van amelyik halványabb (régebbi) van amelyik sötétebb (új), szóval ennek köszönhetően elég ronda a homlokom... :'( Tudnátok írni konkrét termékeket, amik segítenek ezeket a nyomokat eltüntetni?

Köszi!



2013. febr. 14. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Az arcradír is koptatja,de én inkább hámlasztót ajánlanék neked.Inkább kozmetikusnál és szép lesz a bőröd.
2013. febr. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én most erre a célra garnier pattanások és nyomai ellen, mitesszereltávolítő bőrradírt vettem. 1399ft dmben,rossmannban,müllerben,tescoban... heti 1x v 2x fogom használni, mert bőrradír


és majd megyek kozmetikushoz mikrodermabrázióra.

2013. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!