Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérlek őszintén elmondanátok...

Kérlek őszintén elmondanátok a véleményeteket az alább linkelt frizuráról?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet szeretnék, de a hajam természetes szőke és kidobja a sötét színeket, így ilyen lenne a színe: [link]


Biztosra kell mennem, mert most a lapockámig ér, de nagyon le akarom vágatni, és szeretnék fiatalos, szexi frizurát.

Egy 26 éves anyuka, akinek sosem volt egy igazán viselhető frizurája.


2013. febr. 18. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szép, csak nem fog úgy maradni

kisgyerek mellett nem lesz időd folyton belőni és csak lógni fog olyan sehogyan, meg fogod bánni, hogy levágattad

ez Beckhamnénak való, aki mögött ott liheg a fodrász napi 24 órában

2013. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyuka vagy nem neked való, mert gyerek mellett nem lesz időd minden reggel beszárítani. Szerintem maradj a hosszú hajnál, az is lehet sexi.
2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy akár szexi is
2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De sajnos nekem nem jó a hosszú haj. Hullik és törik, emiatt állandóan gumizom, így még jobban törik, sehogyan sem áll, nagyon csúnya hosszún is a hajam.

De ezek szerint röviden sem lenne jobb.

Köszönöm szépen.

2013. febr. 18. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó haj,-de 100-nőből kb 1-nek van jó minőségű haja hozzá,sajnos nem fog úgy maradni,mint a képen.A hosszú hajat ápold hajpakolással,(+10-perc)-hajmosásnál,meg szedhetsz vitamint is."Bele dobhatsz "szivacsos hajcsavarót és csatokkal lazán felfogod,ezer divatos fonás is van amit 5-10-perc alatt össze lehet hozni. Nem kell mindig összegumizni.Én pl.nem engedek fodrászt a hajamhoz nyúlni és még is mindig azt kérdezik,mikor van időm fodrászhoz járni.(Sok ilyen videó van fent a neten.)
2013. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!