Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma vettem a kozmetikustól...

Ma vettem a kozmetikustól FEKETE SZAPPAN-t. Milyen krémet ajánlotok zsíros, vízhiányos bőrre?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, hogy reggel-este megmosom magam fekete szappannal... majd lehidratálom avval a kenöccsel.

Kozmetikusom azt mondta, hogy olyan krémet válasszak ami faggyútermelést szabályozza stbstb. Véleményeteket, tanácsotokat várom...!

Köszönöm előre is. :)


2009. szept. 8. 14:32
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint az arcomat mosom meg... nem pedig az egész testem :)
2009. szept. 8. 14:33
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.

Mennyibe került neked a szappan? Én is azt használom azért kérdem. Köszi a választ :)

Amúgy szerintem menj vissza a kozmetikushoz és kérd meg, hogy adjon neked egy általa kikevert hidratálót és inkább neki fizesd ki, mint bármit kelljen összevásárolnod. Nekem ugyanilyen a bőrtipusom és nekem Ő szokott kikeverni a fekete szappanhoz hidratálót.

2009. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kökény habkrémet használok fekete szappan után. kozmetikustól lehet kapni azt is.:-]
2009. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea Visage control shine arckrémje vált be. nagyon jó krém, és tényleg mattít.
2009. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!