Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4: érdemes mégegyszer...

Colour B4: érdemes mégegyszer megpróbálnom? (leírásban az előzmények)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval én is kipróbáltam ezt a 'csodát', az eredmény: nem történt az ég világon SEMMI. középbarnára van festve a hajam évek óta. Legutóbb már csak középbarna és világosbarna keveréke került rá ... kb 2-3 éve van ilyen színűre festve, előtte voltam sok minden de leszivatva sosem. Középszőkébe szeretnék átmenni kíméletes módon, ezért gondoltam erre a termékre és nagy nehezen rá is szántam magam a kipróbálásra - eredménytelenül. Természetes hajszínem is középszőke, természetesen arra számítok hogy az eredeti színemet nem kapom vissza de hogy semmit nem csinál a festékleszedő, arra nem gondoltam.


Hogy hogyan használtam? Leírás szerint csináltam mindent. 60 percig hagytam fent ahogy az angol útmutató írta. Az egyetlen probléma a következővel lehet és gyanítom ez volt a baj: miután felraktam a cuccot a hajamra, lógva hagytam és beültem egy hősugárzó elé hogy melegen legyen. A hajamon a trutyi kőkeményre száradt. Lehetséges h ez volt a gond? A tájékoztató a világon mindent leírt csak azt nem hogy hogyan legyen a hajam a 60 perc alatt. Annyit, hogy melegen ... az meg is volt. Nem mertem bedunsztolni, féltem, hogy mi lesz ha nem kap levegőt a hajam. Ez lehetett a hiba?


Több mint 10 percekig öblögettem ahogy a leírás kérte, és valami igen érdekes dolog történt: már a zuhany alatt láttam h rendesen világosodott, világos vörösbarna volt a hajam, meg is örültem magamnak nagyon. Aztán jött az első mosás a saját samponjával és ahogy öblítettem ki már láttam hogy hoppá sokkal sötétebb mnit volt ... egyszerűen a zuhany alatt azonnal visszasötétedett pedig öblögettem amíg kérte, és a saját samponjával mostam csak meg a hajamat. Érdekes ... viszont láttam is a vizen h eresztette a színt pedig ...


Csalódott vagyok nagyon de hogy nem dunsztoltam az az én hülyeségem bár ezt a leírás tartalmazhatná mert ez igencsak fontos lépés úgy gondolom ha nekem emiatt nem vált be. Nagyon érdekelne a véleményetek, tanácsotok. Nem szeretnék megint 3500 ftot kidobni az ablakon .. viszont ha valóban itt rontottam el és működne ha most a dunsztolást is megcsinálnám, akkor bevállalnám mégegyszer.


Nagyon hálásan köszönök minden választ és hogy elolvastátok a történetet! Szép napot mindenkinek!: )



2013. jan. 27. 04:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá hogy évek óta ápolom a hajamat és vasalom lehet még az is hogy ez volt a probléma viszont az anyag a hajam felső részén sem világosított, ahova nem igazán került hajvégápoló. Sehol nem világosított. Talán egy parányit de nem igazán észrevehető. A másik pedig hogy a több éve festés miatt festéklerakódásra gondoltam de ha nálam ez van akkor másnak hogyhogy kiszedte pl a 6 éve korom feketére festett haját? Szóval csak csóválom a fejemet és értetlenkedek mert nincs olyan sötét hajam ...
2013. jan. 27. 04:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Már nagyon kicsi dolgokon el lehet bukni.. Nekem először nagyon szép sötétbarnát csinált a feketéből, másodszorra nem csinált semmit. Bármi miatt lehetett, én is úgy voltam vele hogy zuhany alatt világosnak tűnt aztán mégsem. Szerintem a haj előéletétől függ az eredmény (mennyiszer volt festve, hogyan volt festve, hajszerkezet..). Tudom nem segítettem semmit, de gondoltam megosztom veled az én tapasztalatomat is.
2013. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, várom még a további véleményeket nagyon!
2013. jan. 27. 19:28
 4/6 anonim válasza:
Erről a termékről nem tudok mit mondani,de nekem ami bevált az évek óta feketére festett hajamra az a Loreal Effasor volt 12%-os hidrogénnel,és nem is roncsolta a hajamat.Én a felvitele után szemeteszsákot húztam a hajamra és addig hagytam rajta amíg az idő le nem telt.Lehet ez neked is beválna.
2013. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagy világosítási lázamban természetesen olvastam erről a másik csodáról is de rettentően félek a hajradírok alkalmazásától : ( Igazából pont leszivatás nélkül szeretném megoldani (a radírozás is tulajdonképpen az, csak sokkal gyengébb kiadásban, nyilván nem pontosan, de nagy vonalakban). Pont azért volt nagyon szimpatikus a colour b4 mert elvileg mentes minden csúnyaságtól.

De köszönöm szépen a Te válaszodat is!: )


p.s. 2 hajmosással ezelőtt alkalmaztam a colour b4et és bár a színén semmit nem változtatott a szagát még mnidig érzem a hajamban, ??????? ez mi. Nem elég hogy kétszer mostam hajat azóta már de egyszer egy citromos-kamillás-mézes turmix is volt a fejemen órákig (gondoltam ha már elvileg porózus a hajam legalább ezt próbáljuk ki) de volt azóta 2x több mint fél órát dunsztolva a hajamon a kallos latte is ... ez azért igen. színén nem húzott le semmit de legalább a bűze itt maradt nekem mementonak ...

2013. jan. 28. 09:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyian írjátok hogy használtátok ezt a vackot és bevált, nem hiszem el hogy nem kapok több véleményt: (
2013. febr. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!