Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogyan szőrteleníte...

Lányok! Ti hogyan szőrtelenítetek odalent?

Figyelt kérdés

Borotvát nem akarok használni, mert pattanásos marad és megvastagodnak a szálak, a gyantától meg félek, bár a hónaljam és a lábam is mindig gyantázva van. Segítsetek!

(barna hajú, barna szemű, kicsit kreolabb típus vagyok)


2013. febr. 24. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Borotválni szoktam mivel a tépkedést ott nem tudom elviselni. Kb 13 éve borotválom, se nem lett több, se nem erősebb a szőr, pont olyan mint előtte volt. Pattanásos se lesz tőle... miért is lenne?
2013. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is borotválom, vagyis bikinivonalon néha szemöldökcsipezek, de egyetértek az előttem szólóval, "alul" nem igen tudnám elviselni a tépkedést..ill most elkezdtem végleges szőrtelenítésre járni, majd meglátjuk:D
2013. febr. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is borotválom, bár nem olyan sűrűn. A rövid szőr nem zavar és mivel nincs barátom, nem szoktam olyan gyakran borotválni, csak 1-1,5 hetente, ill. a bikinivonalamat pár naponta.

Eleinte nekem is kipattogott a bőröm borotválás után, de ez ellen lehet tenni, ki kell tapasztalni, hogy kinek mi válik be erre a problémára. Nekem a tégelyes nivea tök jó, borotválás után vékonyan bekenem a bőrömet vele, és így nem igazán pattog ki meg semmi. Jó, 1-2 kis pötty előfordul ilyenkor is, de kevésbé zavaró, mint amikor az egész bőrfelület kipattogott.


Ha hónaljadon jól bírod a gyantázást és nem szeretnél borotválkozni, akkor kipróbálhatod a gyantát az intim részen is, bár szerintem először csak a bikinivonalon, esetleg a szeméremdombon.


Én egy ideje azon gondolkodom, hogy a bikinivonalon megpróbálom az epilátort. A gyanta nekem nagyon nem jött be, és végülis az epilátor is tartós megoldást nyújt. A nyár közeledtével pedig ki ne örülne, ha nem kellene 2 naponta borotválni a bikinivonalat :D

2013. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borotva.
2013. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotvával. Jó alaposan bekenem borotvazselével, kicsit hagyom és utána húzom le, nem szokott kipattogni. Borotválkozás utáni krémmel kenem be.
2013. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az epilátort fejét cserélem a borotvárva, mert ha sima borotvával szőrtelenítek akkor nagyon csúnyán kipattogok.
2013. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!:)
2013. febr. 24. 21:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Van egy szőke, világos bőrű barátnőm, aki borotválja, és neki nem erősödik meg, de féltem, hogy azért, mert amúgysem erősek a szálak.
2013. febr. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!