Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szedjem-e a szemöldököm, vagy...

Szedjem-e a szemöldököm, vagy még ráérek vele?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem tudom, hogy kiszedessem-e a szemöldököm. Nem lenne ciki ennyi évesen? (Nemsokára randim lesz.)
2011. júl. 14. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed középen vagy szélen vannak szálak, amelyek kiállnak, akkor igazítsd meg.
2011. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 13 évesen szedte ki először a barátnőm, mert középen össze volt nőve, meg nagyon vastag volt :D azóta én szedem magamnak.

19/L

2011. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
nekem 12 évesen szedte ki először a nővérem.:) nem bántam meg mert nagyon rosszul állt. azóta én szedem :D
2011. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
hát én kiszedetném, mert sztem 14 évesen már nem ciki(:
2011. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ritkítsd meg egy lány szemöldöke legyen igényes. De ne szedesd ki teljesen mert amikor kiszedetik és visszarajzolják az szerintem undorító.
2011. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
14 évesen már a partiszemöldök a gáz! :D
2011. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én is ennyi idős vagyok, mint Te:)

nemrég nagyon zavart a vastag szemöldök, és elhatároztam hogy kiszedem.

Először felhoztam a témát anyukámnak(mert ilyet még nem csináltam soha és akartam tudni a véleményét) Aztmondta hogy nem kell nekem még kiszedni mert csak csúnyább lesz.

Hát nem értettem vele egyet :P aztán eszembe jutott hogy az összes többi barátnőmnek szépen ki van szedve, és elkezdtem én is pontosan a tegnapelőtt. Nagyon jó lett az eredmény, pedig féltem hogy elrontom így először magamnak, de hát nem :)

Szerintem szedetsd ki, de ne te magadnak először, főleg igy randi előtt legyen szép :)

Ja, és sok sikert :P(a randihoz is)

2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is 13 évesen kezdtem el szedni. Akkor csak a kiálló szálakat szedtem ki csipesszel. Aztán 14 évesen, amikor elballagtam általánosból megkértem nővéremet, hozzon rendbe. Pár nappal a ballagás előtt szépen kiszedte a szemöldökömet, nagyon szép kis íve volt, normál vastagságú, szóbal tök jó volt. Egyébként a sminkemet is nővérem csinálta ballagásra.

Azóta szedem magamnak, zavar, ha nincs kiszedve!

Szerintem szedesd ki te is!

16/L

2011. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 13 éves de nem szedem a szemöldökömet mert nincs vele semmi bajom:)Szerintem az nem ciki ha egy lány jól néz ki:)Márpedig egy szemöldökkiszedés nagyon sokat számít egy arcon.Nem tudom hogy hogy akartad de szerintem se szedd ki az egészet és utána rajzold vissza mert az szerintem se néz ki jól.Sok sikert a randihoz;)
2011. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én kozmetikushoz járok,és gyantával kiszedi,meg festem,mert nagyon világos a szemöldököm(szinte már alig látszik).Szóval sztem nyugodtan kiszedheted.

14/L

2011. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!