Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a szemöldököm?

Hogyan szedjem ki a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Sötét,vastag szemöldököm van,és ki szeretném szedni,hogy szebb legyen,de nem tudom hogy hogyan,mert eléggé dús,és vastagok a szálak.
2008. nov. 17. 14:47
 1/3 anonim válasza:

Hát én a csipeszt tudom ajánlani. Nekem is sűrű szemöldököm van, de lehet belőle szépet csinálni, ha ügyes vagy. Én meg szoktam kérni a barátnőmet hogy szedje ki, mert ő jobban látja, ráadásul tényleg jól megcsinálja. Ajánlatos előtt jól bekenni valami krémmel (pl Nivea), hogy felpuhuljon a bőrőd, és akkor nem fog annyira fájni, ráadásul nem lesz olyan sokáig piros, és a feldagadást is csökkenti.

Másféle módot még nem alkalmaztam (gyantázás vagy hasonló) ezért csak ezen a téren tudok segíteni. Mindenesetre borotvával ne ess neki :D:D

2008. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elöbb meg kell rajzolni a kivànt formàt: egy szines ceruzàval ( szemceruza vagy ajak kontur, mindegy) bejelölöd azt a részt amit ki szeretnél szedni; fertötlenited a szemöldökcsipeszt alkohollal és hajrà.
2008. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azt tanácsolom először kozmetikussal szedesd ki, mert utána már tudod követni azt a formát amit ő kialakított. Nekem ingyen szokta kiszedni, de barátnőm egy másiknál 100 ft-ot fizet érte kb. Egyet értek az előttem szólóval, hogy csipesszel szedd ki és használj krémet!
2008. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!