Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tesztek meg a szépségetekért?

Mit tesztek meg a szépségetekért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

hát, én semmi extrémet, de ígyis szép vagyok:D mármint úgyértem, h nemvagyok igénytelen, nemvagyok büdös, nemvagyok pattanásos, ápolt vagyok. amit teszek:

fürdök/zuhanyzok mindennap, tusfürdőt használok, intim mosakodógélt, szőrtelenítek (intim helyen nem mindennap, csakha párommal találkozom)

hajatmosok, általában mindennap, hogy betudjam szárítani, mert borzasztó hajam van, másnapra már mitsemér a beszárítás és az előző napi hajmosás.

testápolókat nemnagyon hazsnálok, csakha kiszáradt a bőröm vhol.

arcápolásom annyi, h heti eccer radírozok, kamillával gőzölök, majd vastag hidratáló, és uténa alvás. a mindennapokban amúgy sima vízzel mosom csak az arcom, nekem ezvált be a legjobban, mindegyik ilyen arctisztítótól csak csúnyult a fejem.

na, röviden asszem ennyi.

néha lakkozom a körmeim, ha megnőttek. amúgy reszelem és vágom, ha látom h kell.

fodrászhoz akkor megyek, ha kezelhetetlenné válik a hajam, ez kb 3 havonta fordul elő. kozmetikushozm, manikűröshoz nem járok.

telente néha eljárok szoliba, egy hónapban kb 2-3szor.

asszem ennyi

2009. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Az első hozzászólónak: Szerinted az igénytelen, aki pattanásos? Nem az ő hibája, én is az vagyok, küzdök ellene, de ez nem múlik el egyik percről a másikra.

A kérdésre:Rendszeresen tisztítom az arcom, a pattanások miatt, mindig normálisan vagyok felöltözve, ápolt külső, haj, köröm.

2009. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
kedves 2. válaszoló, nemtom mért kellett a pattanásosságot az igénytelenséggel összekapcsolnod, elhiszem h zavarnak a pattanásaid, de attólmég nemkell mindenben a rosszat látni. ott vessző van, a felsorolásom azt hivatott ábrázolni, h mi nem vagyok, vesszőkkel elválasztva, és mit teszek meg ezekért.
2009. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Te nem kapcsolod össze? Szted igénytelen aki pattanásos, hát ez van igénytelen vagyok, és míg be nem fejeződik a serdülő életkorom az is leszek igaz?
2009. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

én nem kapcsoltam össze, ott egy vessző van...énis voltam pattanásos, de nemvoltam igénytelen. lehet igényesen is pattanásosnak lenni.

de úgylátom nálad ez nagy felháborodást váltott ki, ennyire nemkéne magadra venned eztazegészet

2009. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

na jó ne veszekedjetek.

ám képzeljétek

14 vagyok, és életemben nem volt még egy darab pattanásom sem, és ezt kapjátok ki: sose kenem és sose tettem hogy megelőzzem.

pedig nem is táplálkozom egészségesen (ami baj)

nem mozgok mostanában sokat(ami baj)

nem ápolom az arcom(ami NEM baj)


én nem is foglalkozom magammal, és milyen szép a bőröm. ..

2009. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
utolsó válaszoló. hidd el nem azért van mert olyan hihetelne okos vagy és mindent jól csinálsz hanem azért mert olya a bőrőd. örülj neki de ne képzeld magad istennek.
2010. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy csak várj míg 16 leszel
2010. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy csak száraz a bőröd ami 30-40 évesen komoly ráncokat jelent :)
2010. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!