Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit tesztek a...

Lányok! Ti mit tesztek a szépségetekért?

Figyelt kérdés

Mit használtok?

Mennyit fizettek érte havonta?

Hány centi és milyen magasak vagytok?

Szedtek-e valamit?

Mennyit esztek egy nap?

stb...

KÖszönöm a válaszokat!!

16L


2011. febr. 23. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha én itt most leírnám mennyit költök ilyen cuccokra, szerintem én is megijednék.

arc: bőrradír, arcpakolás, tonik, smink (tus,szempilla spirál, szempilla göndörítő, szemhéjpúder,korrektor, esetleg szájfény, ajakápoló)


haj (erre költök a legtöbbet, mert nagyon száraz és festetem is szőkére): sampon, balzsam, még egy balzsam (ez olcsóbb jóval), hajpakolás, hajvasalás, hővédő spray, hajvégekre olaj és néha revalid kapszulát is szedek


test: tusfürdő, dezodor, néha testápoló


evés: a suliban kajálok, de egyébként gyakorlatilag mindent megeszek, amihez kedvem támad (elég sokat eszek)


sport: fellángolás szerűen :D néha lemegyek edzőterembe vagy aerobic órára, esetleg szobabicikli itthon


A mit szedek kérdést nem teljesen értem, de Revalid kapszula, ha ez ide számít és néha koffein tabletta, ha sokáig kell tanulnom.


172 cm és 60 kg

17/L

2011. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem sokat teszek a "szépségért" mégis teljesen elégedett vagyok azzal ahogy kinézek...

-2 havonta kell vennem arcradírt és tonikot

-165 cm magas vagyok

-mit szedek? hát most egy rakat antibiotikumot mert 3 betegségem is van...de egyébként rendszeresen allergiás gyógyszert szedek...

hétköznaponként szemceruzát használok és ritkán göndörítem a hajam...

2 havonta járok fodrászhoz...és sötét barnára festetem a hajamat (már 2 hónapja) eddig sok szinű volt már lila,rózsaszín,szőke,vörös...de a sötét barna a nyerő most :D

testápolót is használok,kézkrémet,fogmosás...

alapozót csak ünnepekkor,alkalmakkor teszek fel(suli ünnepség,ballagás stb.)

sportolni pedig hétköznap 2 nap kivételivel minden nap van tesim... 2 hetente hétvégén úszás... nyáron kajakozás,bicikli,görkori(télen jégkori)...egyébként semmi extra...néha hobbiból itthon ugráló kötelezek...ha fellángolásom van a mozgás iránt akkor felüléseket csinálok és tornázok...

2011. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia.

Hajamra: balzsam,sampon (sokszor bánfi hajszesz), szilikonos hajvégápolók, kallos hajproteines hajpakolás, hővédőspray vasalás,hullámosítás előtt.


Arcomra nem kell sok mindent használnom hisz nem vagyok egy zsíros ragyagép,de kozmetikushoz járok tisztításra 3havonta, Arcradírt szoktam még esetleg használni.


Smink: szájfény,folyékony alapozó,,szempillaspirál,szemtus.


revalid kapszulát szoktam szedni kúraszerűen, + nagyon sok folyadékot iszok + futok, szolizok de ezt nem mindig.


Ételből néha nagyon finnyás vagyok,de sokszor eszek salátákat, esetleg pizza/mcdonalds ha úgy jön , de milánóit, erős leveseket, fűszeres ételeket imádom. csak sajnos nem éppen egészséges :)


nem költök olyan sokat, sokáig elegek ezek amik vannak. De amúgy 5k-nál nem többet..

165cm / 50kg.

16/L

2011. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hajra: balzsam, pakolás , hővédő, fényspray . Mindezt azért mert természetes göndör de vasalom és nagyon törik szóval elég sokminden kell rá


Arcra: arcradírt én szoktam csinálni ( barnacukor+olivaolaj) ezt egy héten 1x, minden este zsíros krém így se nem zsíros se nem száraz az arcom


Smink: szemceruza, szempillaspirál, korrektor, szájfény :D megszállott szájfény gyűjtő vagyok


meg testápoló, kézkrém, hairclinik hogy gyorsabban nőjön és egészségesebb hajam legyen


Evés: hát olyan vagyok mint egy cérna 170 centi 52 kiló de annyit eszek mint egy nagy kövér malac xDD ez tényleg így van , állítólag gyors az anyagcserém


és kb 5 ezret szoktam elkölteni vagy nővérem vásárol nekem

16/L

2011. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Haj: kb. 4-5 havonta járok fodrászhoz vágatni a végéből és ritkítatni (ez 2500Ft körül van). Baba sampont használok, valamint syoss hajbalszamot és hővédősprayt használok. Bár nem igazán használ, de ha már megvettem elhasználom:) A hajam kb. ennyi.

Arc: sminklemosó tej (600Ft körül van, kb. 1,5 hónapra elég), tonik (clean&clear - 850Ft körül van és kb. 1,5 hónapra), arckrém (nivea - 1100Ft és kb. 2,5-3 hónapra elég), arcradír (kb. 400Ft). Arcradírt hetente 2x használok, sminklemosó tejet és tonikot esténként, arckrémet reggel és este.

Test: testradírom nincs, én szoktam csinálni jódozott só + pici olaj + pici víz keverékéből, ettől mindig nagyon puha és bársonyos lesz a bőröm, kb. havonta használom. Tusfürdőt Snonast használok, ez 400Ft körül van és kb. 2,5-3 hónapra elég. Testápolót dermaxot használok, ez 1000Ft és 3 hónapra min. elég (van, hogy tovább is).Dezodor változó, általában Fat használok. Parfüm is változó.

Smink: van szemceruzám (barna és fekete), szemhéjpúderem ( 3 árnyalatú kék, barack, rózsás és barnás árnyalatú), szempillaspirálom, korrektorom, alapozóm, púderem, színtelen szájfényem és labellom. Ezeket használom. Alapozót, púdert ritkábban (havonta 4-5 alkalommal max.). A napi sminkem alapja a korrektor, szempillaspirál és az ajakápoló vagy szájfény, ezenkívül vagy szemceruzát vagy szemhéjpúdert használok. Figyelek arra, hogy passzoljon a smink ruhához:)

Mozgás: 161 cm és 59kg vagyok. Hetente 1x van edzésen, 1x dupla tesim. Ezenkívül itthon szoktam tornázni, bár ez nem olyan rendszeres. Most elhatároztam, hogy jön a tavasz és megyek futni, hogy lefogyjak kb. 5-6 kg-t:)

Étkezés:változó, hogy mikor mennyit és mit eszek. Most pl. undorodom a felvágottaktól, olyan szinten, hogyha ránézek elmegy az étvágyam is. Egyébként most az utóbbi néhány napban hiába vagyok éhes, egyszerűen nem kívánok semmilyen ételt..Ilyenkor értelemszerűen kevesebbet is eszek, míg menstruáció előtt kicsit többet. Egyébként úgy érzem kicsit válogatós vagyok:|


Azt hiszem ennyi a lényeg:) Ha most visszaolvasnám tuti elszörnyűlköznék, hogy mennyit költök magamra:D

15/L

2011. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Elég sokat költök, a legtöbb pénzem szépségápolásra megy el.

Az arcomra tonikot és arclemosót használok, illetve heti 1x pakolást és bőrradírt (cukor és méz keveréke). Éjszaka jó alaposan bekrémezem hidratáló krémmel, sminkelés előtt szintén. Ha kijön 1-1 pattanás, kenek rá avonos pattanástalanító szérumot.

A hajamat magamnak festem és vágom, csak manikűröshöz megyek, mert műkörmöm van, ez 3000 forint. Ruhákat, sminkcuccokat amikor épp van rá pénzem, akkor is igyekszem akciós holmikat vásárolni, rucikat pedig turiból (de onnan bármennyi ruhát elviszek^^).

Egyébként 156 centi vagyok, és 60+ kiló:( Nem eszek sokat, és tornázok minden este, de egy istennek nem leszek könnyebb.

17L

A hajamra töredezett hajra való sampont és balzsamot, utóbbiból 2-t váltakozva, és hajpakolást is, valamint minden hajmosás után hajvégápolót. GYakran vasalom, most próbálok róla leszokni, és hagyom göndören.

Heti 1x végigradírozom az egész testem (szintén cukor és méz), 2 naponta testápolót használok, mert elég száraz a bröm.

Sokat sminkelek, hét közben csak natúran: alapozó, púder, fehér szemcerka, spirál, pirosító, rúzs, de a feltűnő sminket is szeretem, rengeteg ilyen holmim van, nem sajnálom rá a pénzt.

2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos...

Test:Dove szappan,tusfürdő,de ennek most nem jut eszembe a márkája.Szoktam testradírozni,kb havonta 1x.Dove sampont használok(kb.700ft,de nem tudom pontosan),mert ettől puha lesz a hajam,gliss kur hajpakolás,mert száraz a hajam,és garnier hajápoló sprayt.Ja,és swarzkopf hajlakk(800ft)

Arc:arcradír(azt hiszem,Avon),arcpakolás(1 tojássárgája,1 teáskanál olivaolaj,1 teáskanál citromlé).

Smink:alapozó,fehérszemcerka,korrektor,púder,tus,szempillaspirál,néha szájfény.Ezekre elég sok megy el,inkább nem is számolom..

Ezen kívül magamnak vágom a hajam,és szedem a szemöldököm,viszont manikűröshöz járok kb. 4 hetente,mert műkörmöm van(ez először 5000 volt,most 3500 körül van a töltés).

Nem,nem szedek semmit.

Hát szerintem úgy naponta 2x-3x eszem,sok zöldség gyümölcs,fehérhusok.

Hetente 3x aerobic.

175 cm vagyok,55 kg.

Azt hiszem,ennyi:)

22/L

2011. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Arc:bőrradír,2 féle tonik,arc maszk(heti 1X)hidratáló,2 féle arclemosó.

Smink:nem haszálok semmit de ha vann egy feltünő pattanásom akkor korretor,és néha puder,szájfény

Haj:nagyos dús,száraz és ilyen pici afro göndör hajam van ezért néhe vasalom 2 hetente,2 féle sampon, hajtörezedés elleni sampon,haj olaj,és könnyen fésülhetővé tevő spré,és hajvaslaó védő spré

köröm: néha néha festem,de nem erős színek,és nem hordok műkörmöt

hát reggel:egy joghurtot szoktam és egy kis kesz vagy valami

ebés:rizs tészta. stb

nasi:régebben chips,de most már csak gyümölcs

vacsi: valamiféle hús,salátával stb

sokat szokdtam enni

mennyit fizetek?-hát nem tudom a szüleim veszik

csak c-vitamit szedek de az nem tudom mennyire kapcsolodik ide,

szoktam sportolni is sokat legtöbb tánc,de kosár és aerobik is

173cm 50kg

14/l

2011. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hajra: -sauma (nemtudom h kell irni) sampont+balzsamot kókuszosat

-ricinus olajat hajmosás elött 5 orával bekenem

karom, lábam:- gyantáztatom, anya csinálja

-dove testápolót használlok

arcom: balea yung (zöld, másik rozsaszín),tonik, fogkrém pattanásra

szemöldököt szedek, bajszot gyantáztatok

festem magam ( korrektor, pillák, szemhély púdert a tövekhez)


ezekért össz.: kb egy ezrest mert nem fogy el 1 honap alatt


most antibiotikumot szedek mert beteg voltam:'D amugy c vitamint szoktam.

evés: változó, de általában 1 szendó, 1 csokismedúza, egy-két szelet hús, krumplival, szelet kenyérrel.

160 centi vagyok 15 éves

2011. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

reggel kézkrémet (Dove, kb. 700 Ft) használok, a sminkem, ha suliba megyek, általában alapozóból és szempillaspirálból áll, de nem minden nap sminkelek. buliba alapozó, szemhéjpúder, szempillaspirál, szemceruza, tus, szóval kb. minden, de általában kozmetikus csinálja nagyon baráti 1500 Ft-ért :D

a hajamat azzal mosom amivel a családban mindenki, csalános Babával, és Gliss Kur hajpakolást használok. festve volt sötétbarnára, most az eredetit akarom visszakapni, de ameddig lenő, s.barna hajszínező van rajta h ne üssön el. 3-4 havonta vágatok a végéből és vasalom hetente 2 alkalommal mosás után. a lábam szoktam testápolóval bekenni minden este és Garnier arclemosót használok, ez jó sminket lemosni is. ezután sima Nivea krémmel bekenem az arcom.

a mozgással mostanában hadilábon állok, de amint jó idő lesz visszaszokok a heti 3-4X-i futásra, mivel fogynom is kell :( egészségesen kajálok, 14 éves korom óta nem iszom mást, csak vizet és zöld teát ( buliban alkoholt is, de csak ritkán), és fehér kenyeret sem eszem. szinte vegetáriánus vagyok, nem szeretem a húst, max csirkét, de az édességeknek nem tudok ellenállni. egy nap kb ennyit eszem: reggeli: 1 szendvics( tk. kenyér, margarin, zöldség) 10órai: 1 alma ebéd: ami van itthon vacsora: próbálok egészséges és könnyű ételt választani, mint tojás, joghurt, sajt, zöldséglevesek, hétvégén szoktam többet enni, sütit :$

nem szedek semmit, de ez a Revalid kapszula érdekel, amit többen írtak előttem, mert elég száraz a hajam. 18/L

2011. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!