Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás tapasztalataitok...

Gyantázás tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék gyantáztatni, mert eddig borotváltam magam, de elég gyorsan visszanő, főleg hónaljban. Valóban igaz, hogy a gyantázással kopik a szőr, és egy idő után nem lesz annyi? Gyantázta valaki a kezét? Nem lett dúsabb utána rajta a szőr? Köszi előre is!

2013. márc. 4. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szia a kezed ne borotváld. mert attól csak erősebb lesz a szőr. párszor gyantáztam a kezem, kicsit dúsabb lett több lett rajt a szőr. lábon viszont jó a gyanta. :)
2013. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem életem első szőrtelenítése gyantával történt (lábon), és azóta már sokkal ritkább a szőr, viszont erősebb. Karon még nem próbáltam, én borotvát használok rajta, de nem lett erősebb szerintem, ugyanolyan, mint volt :D Pedig már 1-2 éve borotválom.
2013. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!