Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb tapasztalta a hajaddal?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet, akár egy termék, ami nagyon kiszárította a hajad ,hullani kezdett tőle, vagy esetleg egy fodrász, aki tönkretette a frizurád stb.
2013. márc. 9. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Befestettem feketére és hullani kezdet,de egy idő után elmúlt a hajhullás.
2013. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barna hajba a szőke melír undorító.
2013. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, hogy marha gyorsan nő a hajam, és rendkívül sűrű, tömött, emiatt szinte kezelhetetlen... a fodrászok is mondják, hogy jóval több hajam van, mint a legtöbb kuncsaftjuknak, és nagyon gyorsan is nő, jó ideje rövid már, de ha nekem 5 cm-t levágna ka hajamból, olyan hatalmas kupac marad a székem körül, mintha derékig érő hajkoronát vágtak volt vállig érőre, és még azt is 5 cm-es darabokra... ráadásul gyorsan zsírosodik, emiatt minimum 3 naponta kell hajat mosnom, amit meg utálok, mert nagyon lassan szárad, a hajszárító meg teljesen kiszárítja, nem megszárítja... szóval sok bajom van vele, viszont festeni nem fogom, az csak plusz gond :)
2013. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első amikor daueroltattam, hosszában kettétörtek a hajszálaim tőle.

A második amikor fodrásszal szőkíttettem: elsőre jó lett, mikor utánfesteni mentem, sötétebb lett a töve.


Két külön fodrásszal jártam meg, azóta nem megyek fodrászhoz, csak évente a végéből vágatni. A szőkítést magamnak csinálom, mert így egyenletes lesz.

2013. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14 évesen egy gyógyszertári hajpakolástól lila lett a hajam. :D Még aznap visszamentünk, hogy adjanak valamit, ami azonnal eltünteti. Szerencsére attól csak a napfényben látszott egy árnyalatnyi vöröses beütés utána.

A másik meg, amikor a barna hajamba pirosas-bordós melírt raktunk, egy idő után elkezdett narancssárga majd rózsaszín lenni. A másik meg póthajam volt, gyönyörű szép és imádtam. Viszont sajna rá két hónapra jött egy betegség, amitől plusz a kezeléstől hullani kezdett a hajam. Mikor levették a póthajat alig volt hajam. Na az rossz tapasztalat volt. :D

2013. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer bedaueroltattam.Igazából vállig érő, hullámdauert akartam, de a fodrásznak csak hagyományos csavarója volt, azt mondta így is megoldja.Rábeszélt, hogy picit vág belőle, mondom jó, picikét lehet.Nos, a végén úgy néztem ki, mint egy 80 éves afroamerikai nagymama.Kb 2 évig szenvedtem, mire lenőtt valamennyire és kezdtem lassan bodri kutyából emberré változni.Mikor már egész jól megnőtt és kisimult, még akkor is rizikós volt párás, esős időben kitenni a lábam, mert a párától úgy nézett ki, mint egy feldúlt szénakazal.


Másik est, mikor olvastam egy magazinban a banánpakolást, gondoltam kipróbálom.Aznap délután vendégségbe voltunk hivatalosak.Nos, délelőtt nekiálltam hajat mosni.A banánpakolást azonban az istennek sem lehetett kimosni a hajamból, a kis apróra zúzott banándarabkák nem jöttek le róla, kb 4-szer kellett megszárítani és újra megmosni, mire viszonylag sikerült letisztítani a hajamról a banánt, de a sok mosás szárítás úgy tönkre tette a hajam, hogy azt nem lehet szavakkal kifejezni.Úgy állítottam a vendégségbe, mint akit megtéptek.


az már ezek után semmiség, hogy egyszer nagy bátran átfestettem a hajam festett feketéről szőkére.Az eredmény inkább sárga lett.Azt mondta a fodrász, még egy szőkítésre szükség lesz, de csak 1-2 hét után csinálná meg, hogy pihenjen a hajam.De én csak 2 napot bírtam sárgán mert látszott ennyiből is hogy a szőke nem állna jól és visszafestettem, ezúttal mahagónira és az már jól állt.

2013. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az állása. Mert elől van egy forgó... meg néha reggel egy-egy tincs kiáll a hajamból. :D De ez inkább vicces. Meg most az, hogy nőnie kell és pont vállam fölé ér és nem szeretem ahogy a nyakamba "kapaszkodik" a vége... De ilyen kihullós, színes sztorijaim nem voltak, mert soha nem festettem...
2013. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huhú, hát volt egy kettő :D

Fekete hajam volt, aztán persze elhatároztam, hogy inkább legyen megint barna, mint az eredeti hajszínem.

Először is megpróbáltam magamnak leszívatni, és okos módon szőkítőt tettem rá. Ez fekete-vörös-narancssárga-sárga színkavalkádot eredményezett a fejemen, és emellett még remek száraz, szalmaszerű állaga is lett.

Erre bepánikoltam, és visszafestettem feketére, majd valamivel később fodrászra bíztam a leszívatást. Mondtam, hogy barna hajat szeretnék, mire szép élénkvörös hajat varázsolt. Addigra már épp rendbe jött az állaga, úgyhogy szinte már hiányzott, hogy olyan jó szivacsos tapintása legyen, meg öt centis darabok töredezzenek belőle.

Ezután még festegettem ide-oda, aztán muszáj volt mellig érőre levágatnom, de akkor meg a fazonját rontotta el a fodrász.

Most tartok ott, hogy tetszik a színe, az állaga, és a fazonja is, mert végre egészséges és természetes, de mindez kb. 1 évbe került, szóval igen sokat sírtam a hajam miatt :D

2013. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam egy házi készítésű tojásos sampont. A szokott módon, meleg vízzel öblítettem ki, amitől konkrétan rántotta lett belőle és beleragadt a hosszú hajamba. 4-szer vagy 5-ször mostam meg utána rendesen, mire kijött belőle. Azóta nem kísérletezem ilyesmikkel.
2013. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dauer 12 évesen( mai napig nem értem, miért engedték meg a szüleim :D), és egy fodrásznéni, aki jellemzően öregeknek csinált hajakat, hát képzelhetitek. A hajfestés+vasalás kombó is szép eredményeket hozott... Mostanában igyekszem vigyázni rá, olyan kis ritkás és sérülékeny
2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!