Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire roncsolja a hajat?...

Mennyire roncsolja a hajat? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Közepesbarna színű hajról szeretnèk átváltani feketère csak nem merek nagyon belekezdeni mert nemtudom, hogy mennyire roncsolja a hajam. Előre is köszii!!!

2013. márc. 10. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem igazán roncsolja, simán befested és kész. Én is barnából feketébe mentem és nem lett semmi baj.
2013. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a festék nem tesz jót a hajnak, kicsit szárazabb lehet a hajad, viszont nagyobb kár nem igazán lehet benne.
2013. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fekete nagyon káros, leginkább a szervezetre, mivel a bőrön át bekerül, tehát nem igazán a hajadnak lesz tőle baja, de akkor is ez a legkárosabb hajfesték szín.
2013. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj színezőt! Ha barna a hajad, simán befogja, és 2 hónapig tart (L'oreal) - nekem úgy tart 2 hónapig, hogy szinte minden nap hajat mosok. A hajat egyáltalán nem károsítja, ha megunod, 3-4 hónap után kikopik teljesen. A színező olcsóbb is és sokkal csillogósabb a hajad tőle.
2013. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!