Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 8percre mentem be szolariumba...

Bernici18 kérdése:

8percre mentem be szolariumba es a hetedik percnel elsotetult minden es majdnem elajultam hevesen vert a szivem es zugott a fulem. Tortent mar valakivel ilyen? Aggaszt a dolog.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Szoliban meg szerencsere nem, de egyebkent igen. Nem volt nagyon meleg bent? Voltak bent sokan elotted? En akkor szoktam rosszul lenni bent, ha elottem voltak sokan es mar olyan meleg van bent, hogy majd megfulladok. Te ettel rendesen? Mert attol is lehet, vagy nezartsagerzet, vagy a nyomas.
2013. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat az a hejzet hogy reggel bekaptam egy pogacsat es kb 1ora korul voltam szoliban. nem volt senki elottem en voltam az elso... a vege fele elegge meleg lett benn.
2013. márc. 11. 13:30
 3/10 A kérdező kommentje:
meg mondjuk van bezartsagfobiam de nem most voltam eloszor szoliban es nem ertem hogy most miert tortent ez!
2013. márc. 11. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
állóba voltál vagy fekvőbe? baátnőm is ájulós és csak fekvő szoliba tud menni és ha vége van akkor is előbb kiyitja vár egy kicsit majd kiszál
2013. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen bár én 14 percekre járok,és ha állóba megyek mindig viszek magammal vizet és figyelek arra,hogy ne éhgyomorra álljak be a forró szoliba.Szóval egy üveg víz segíthet ha leállítod a lábadhoz és ha meleged van igyál belőle,nekem bevált.Nyáron mivel alapból meleg és fülledt a levegő nem kockáztatom meg az ájulást,úgyhogy alapból fekvőbe járok.
2013. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
allo szoliba voltam. maskor ovatosabb leszek es koszonom a valaszokat aranyosak vagytok :)
2013. márc. 11. 15:16
 7/10 anonim válasza:
Velem is történt ilyen, de én össze is estem. 10percre mentem, kb a 7.percnél nem bírtam tovább a meleget. Nyár volt, nem is ettem előtte, ez lehetett a baj. Jobban kell vigyázni :)
2013. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pfuu...az nem semmi...:|
2013. márc. 26. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van ilyen, de nekem változó, hogy mikor :S Cigizni például már nem is szoktam szoli előtt, mert volt, hogy attól lettem rosszul. Figyelj arra, hogy egyél és igyál mielőtt bemész, akkor szerintem nem lesz baj :)
2013. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azota mar voltam vagy 5 alkalommal es minden rendben volt. mostmar biztos hogy az volt a gond hogy nem ettem elotte es hogy menstruacio erkezese elott voltam es talan az is bezavart :)
2013. márc. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!