Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első borotválkozással kapcsola...

Első borotválkozással kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
lassan tabló kép fotózás lesz és leszeretném szedni az államon illetve az arcomon a pehely szőrt. A bajszomat kis körömvágó ollóval elszoktam távolítani, de ez nem túl gyors módszer és ezt csak bajusznál tudom elvégezni. otthon van pár kék Wilkinson eldobható borotva, lehet már használva volt, de ha rendesen lemosom használhatom azt is? Hogy győződjek meg arról, hogy éles-e, hisz nem akarom megvágni magam. Félve fogok hozzáérni borotvával az arcomhoz, mert ez lesz az első, de hát muszáj tabló fotozás előtt :D Borotva habot használjak? 1-2 tipp elsőnek?

2013. márc. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Először vízzel mosd meg az arcod. Utána vagy habbal vagy borotva géllel kend be, aztán jöhet a lehúzás. Ezután leöblíted a borotváról a habot meg a szőrt és megint, ennyire egyszerű. Éles-e a borotva? :D Ha nem rozsdás akkor éles az nyugi de akkor vegyél inkább 200 ft-ért egy eldobhatót az tuti éles. Nem kell erősen rá nyomni szépen finoman érezni fogod te magadnak nyugi. :D:D
2013. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A használt borotvát nehogy használd, ki tudja milyen helyeken járt...( pl. nővéred vénusz dombján, vagy még rosszabb...)!
2013. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát még annak örülnék is! :D főleg, hogy nincs nővérem...


ha levan mosva rendesen, akkor szerintem oly mindegy egy 3-4 húzásra.

2013. márc. 12. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:

Na túl estem rajta. Kicsit most érzem, hogy még kellemetlen, de gondolom elsőnél ez természetes. 1-2 szálat látom kihagytam de még bele kell jönni. :D


Köszönöm a válaszokat :)

2013. márc. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!