Engedjem meg neki?

Figyelt kérdés
Anyám szeretné befesteni a hajam,mert nem akar fodrásznak fizetni.A festék már megvan,de nem nagyon bizok benne,hogy normálisan fogok kinézni,mert hát anya nem is tud hajat festeni,meg azért jobban szeretném,ha valaki olyan keze közé kerülök,aki érti,amit csinál,

2013. márc. 13. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha első festés, akkor inkább fodrászt javaslok. Fontos, hogy mindenhol befogja rendesen, ne legyen foltos a fejed. Később, ha csak tövet kell festeni, azt megcsinálhatjátok otthon is.
2013. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen,első lesz,nem akarom a véletlenre bizni :)
2013. márc. 13. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
A festéket szerintem viheted magaddal a fodrászhoz, hogy ne vesszen kárba, de előtte beszélj a fodrásszal. Persze csak ha végül elmész.
2013. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szőkíted, akkor mindegy hogy ki keni a fejedre, az eredmény ugyanaz lesz. Szőkítés esetén nem mindegy hogy hova kened, mert a töve világosabb lesz, szóval oda kell utoljára kenni, hogy nagyjából egyforma legyen mindenhol.
2013. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig anyukám festi itthon a hajam, és sose sikerült még foltosra:D
2013. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rézvörösre szeretném.Ezem van:

[link]

2013. márc. 13. 23:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nektek sikerül,de anyámat inkább hagyjuk ki ebből :D
2013. márc. 13. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez csak hajszínező, nem? Az úgyis kijön egy idő után.

Elronatni meg nem nagyon lehet, te is megpróbálhatod. Csak felkened, vársz, aztán lemosod.

2013. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is hajszinező,de akitől kaptam,az megvan róla győződve,hogy felér egy festékkel,és nem jön ki hamar :/ Nem tudom már
2013. márc. 14. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!