Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon csúnya,...

Szerintetek nagyon csúnya, esetleg zavar titeket?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok,már 9-10 éves korom óta nagyon pattanásos vagyok :( már mindent kipróbáltunk anyával de nem tűnnek el :(

szerintetek nagyon csúnyák a pattanásosak,titeket zavar ha egy lány pattanásos?


fiúk és lányok válaszát várom egyaránt:)



2013. márc. 16. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Nos 15éves vagyok... és kb nekem is 11évesen kezdődött az egész.Most vettem egy drágábbat.Eucerin a termékcsalád neve.Gyógyszertárban tudod kérni.Reggel,és este érdemes bekenni(mert reggeli van írva,de napi 2használ).Nekem már a 3-4.használatnál látványosabb volt az eredmény.Teljesen nem tűnik el ettől sem,de jóval enyhébb lesz.
2013. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon pattanásos voltam, de fogkrémmel bekentem minden este a fejemet reggel pedig lemostam, és így kb 3 hét alatt az összes pattanásom eltűnt, és azóta csak 1-2 jön. :)
2013. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is nagyon az (voltam) és tényleg mindent kipróbáltam már..szerencsére kb már csak a hegek maradtak meg amik szép lassan csak el fognak tűnni..

ami nekem bevált : igyál SOK vizet! és NE egyél csokit (nekem nagyon nehéz megállni..)

de hidd el, egy kis idő után látni lehet az eredményt!

persze használok még dolgokat,kenőcsöket én is az arcomra, ha szeretnéd leirom hogy miket..de nagyrészt ezek el fogják tüntetni szerintem :)

15/L

2013. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem viccelek! Menj el börgyógyászhoz, és kérdezd meg töle, hogy szedhetnél-e Roacuttan gyógyszert. Erös gyógyszer, sokan ellenzik is. De ha elöírás szerint szeded, akkor 100% hogy hat.Utána elfelejtheted a kóros ragyásodást. Néha még idöszakosan elöjöhet 1-2, de az már nem gáz. Nincs idöd késlekedni, mert ha vársz, akkor a végén addig vársz, hogy ÖRÖKRE AZ ARCODBA ÉG A PATTANÁSOK HELYE! Ezt úgy mondom neked, hogy én is 12 évesen kezdtem el szedni, és mire jöttek a legszebb tini éveim, addigra már híre sem volt annak, hogy valaha ki sem láttam a pattanások alól.
2013. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szia ! Már voltam ,de az még túl erős gyógyszer...ezeket kipróbálom amiket írtatok és nagyon szépen köszönöm . :)
2013. márc. 17. 12:55
 16/19 anonim ***** válasza:
Az a 15 éves lány, aki abban a hitben él, hogy a hegei el fognak múlni, annak üzenném, hogy baromira illúzióban él, mert ugyanis sosem fognak.
2013. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15/L vagyok:)

miért ne múlnának el?? azért, kicsit halványodnak folyamatosan ..

2013. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Roaccutant és társait semmiképpen ne szedj! Én is szedtem ilyet pár hónapig, 90centis!! a betegtájékoztató, aminek a nagyrésze a mellékhatásokat taglalja... Hát köszi. És én fekete szőrös lettem tőle MINDENHOL nő létemre szóval tényleg ne szedj olyat.
2013. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
montak hogy osszezavarodnak majd tole a hormonjaim...:( es tiszta szor leszek :(
2013. márc. 18. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!