Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek. Mit tegyek/ csináljak?

Félek. Mit tegyek/ csináljak?

Figyelt kérdés
Leszeretném vágatni a hajamat rövidre de a barátaim azt mondják nem állna jól. Én nagyon kiszeretném próbálni de nemtudom mit tegye.

2013. márc. 17. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt csináld, amit TE szeretnél. A hajhosszúság nem egy olyan dolog, amit ne lehetne visszafordítani. Idővel úgyis megnő. Én szerintem próbáld ki, minthogy benned legyen a mi lett volna ha... :)
2013. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel... de belül mégis nyom... félek hogy magy mindenki rajtam röhög meg ilyenek....(tudom hülye vagyok)
2013. márc. 17. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:
mekkora hajat? Ha bizonytalan vagy, akkor hordd sokat felkötve, olyan, mintha rövid lenne, szokd az érzést, tetszik-e. Aztán ha igen, akkor először vágass a hajadból 10 centit, ha még mindig rövidebbet akarsz, akkor fokozatosan vágasd rövidebbre, a drasztikus dolgokat én sem pártolom. Persze, visszanő a haj, csak kell 3-4 év hozzá.
2013. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már így-úgy hogy rövidnek nézzen ki és nekem úgy tetszett...
2013. márc. 17. 16:46
 5/12 A kérdező kommentje:
és úgy nyakig
2013. márc. 17. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
[link] Ilyesmire gondolsz? Szerintem szép és ez minden lánynak jól áll :) Ebből a hosszúságból hamar visszafog nőni hosszúra. Egy próbát megér, nem?
2013. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 16:56

Azért az,hogy ez mindenkinek jól áll,erős túlzás. Nekem például kerek fejem van és egy ilyen hajjal egy gombának vagy bowlinggolyónak is elmehetnék. Függ attól,hogy milyen karakterú arcod van. Én 3 éve vágattam le,borzasztóan megbántam,most már szerencsére mell alá ér a hajam,de kínvolt, kb1 évig szinte csak felkötve volt a hajam:) Pedig ekkorára vágattam:

[link]

Mégis úgy néztem ki,mint egy gomba:)


Kérdező:

Ha leszeretnéd akkor tedd,ne a barátaid miatt ne vágasd le:) De így visszagondolva a saját tapasztalatomra biztos,hogy fokozatosan vágatnám le,nem egyből:)

2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad? Ha elég hosszú akkor szerintem fokozatosan vágasd le, úgy kb. látszik hogy hogyan fog állni, és attól is függ, hogy milyen az arcformád. Pl. nekem ez nagyon tetszik de én félek levágatni, + a barátom is jobban szereti a hosszú hajamat :) [link]
2013. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fokozatosan... így lehet kipróbálom :) köszönöm
2013. márc. 17. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Keress egy jó fodrászt, aki olyanra vágja le, ami jól is áll. Akkor csak nem nevetnek ki.

Ha meg mégse tetszik mindenkinek? Na bumm, két napig téma, aztán már a kutyát se érdekli. :)

2013. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!