Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet szép egy...

Szerintetek lehet szép egy kopasz nő? Vagy teljesen elitélendő?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagi gondokkal küszködök, és lenne arra lehetőségem,hogy 100.000 Ft-ért kopaszra nyírják a hajamat egy profi hajstúdióba ahol direkt ilyen lányokat keresnek akik ezt vállalják. Sajnos nem igen maradt más választásom. Nagyon kivagyok a gondolattól is...de nincs más választásom.

Szerintetek ezt belehet vállalni?És kb mennyi idő alatt fog mondjuk vállig megnőni a hajam?


Előre köszönöm a válaszokat!

Egy 23 éves lány


2013. márc. 19. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Hát nézd, ezt neked kell tudnod... én biztos nem vállalnék el egy ilyet, akármilyen nehéz anyagi helyzetben is lennék, bár az is igaz, hogy én még azt a bizonyos egy centit is sokszor sajnálom.

Biztos lehet szép így egy lány, de nekem ez túl sok lenne. G.I. Jane jut róla eszembe.

2013. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén szólva előbb állnék ki a sarokra, mint hogy kopaszra levágják a hajam...
2013. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Szerintem menj bele, majd hordj olyasmi fejkötöt, amit a kopasz betegek szoktak. Így nem fognak nevetni rajtad, de legalább eltakarja a fejed, majd valami rövidebb frizurát csinélj magadnak utánna! :)

2013. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy osztálytársam csaj, mindig , kb: centis haja volt. Szép kategóriába tartozott.
2013. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Simán felvállalható. Ha pedig kapcsolat allatt lenne a hajért pénz dolog, nem lehet ok a szakitásra. De százezer , nem tart sokáig.
2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod hordani, magabiztosan, vidáman, szépen és szexin, akkor nincs vele gond. ha látszik rajta, hogy szégyelled, akkor nem fog szép lenni.
2013. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én biztos nem vállalnám be, mert 100ezer forint semmire nem elég a mai világban tartósan.

Kb 1,5 év alatt nőne meg vállig.

2013. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:)Köszönöm az eddigi válaszokat! Hát én azért inkább levágatnám a hajam minthogy kiálljak az utcára:) a haj azért hamar megnő és épp most vágattam így is le derékig érőből vállig érőre és igazából szeretem:)

Tudom, hogy semmire nem elég 100.000 Ft, de most ez az összeg pont kihúzna egy elég nagy problémából. Elég vidám csajszi vagyok,és kicsit vadóc is,meg kicsit egzotikus arcom is van (nem egoizmusból) húzott szemem van...igy talán nem lenne annyira nagyon rossz...de azért kicsit tartok tőle:) Ami vigasztal,hogy 6 éve van párom..aki tuti,hogy mellettem állna,úgy is szeretne, úgyhogy más véleménye nem is igazán számít. Aki szeret úgy is szeretni fog:) Egyedül a munka kereséstől tartok egy kicsit így:(

Mit gondoltok?Találnék úgy is munkát?

2013. márc. 19. 23:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ismerek nagyon szép kopasz nőket, ha megvan hozzá a fejformád akkor hajrá :)
2013. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Én hordanék akkor valamilyen természetes hatású,vállig érő parókát.
2013. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!