Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet szép egy...

Szerintetek lehet szép egy kopasz nő? Vagy teljesen elitélendő?

Figyelt kérdés

Sajnos anyagi gondokkal küszködök, és lenne arra lehetőségem,hogy 100.000 Ft-ért kopaszra nyírják a hajamat egy profi hajstúdióba ahol direkt ilyen lányokat keresnek akik ezt vállalják. Sajnos nem igen maradt más választásom. Nagyon kivagyok a gondolattól is...de nincs más választásom.

Szerintetek ezt belehet vállalni?És kb mennyi idő alatt fog mondjuk vállig megnőni a hajam?


Előre köszönöm a válaszokat!

Egy 23 éves lány


2013. márc. 19. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja, a paróka elvinné a százezer forint több, mint felét. Megérné...

Párod nem tud segíteni anyagilag? Ha nem, végül is menj bele, ha tényleg kihúz ez az összeg valami kalamajkából. Majd megnő, 5-6 centis frizurák már állhatnak nagyon jól a nőknek is, annyit szerencsés esetben 3-4 hónap alatt is nő. Én biztos nem aggódnék, ha megbeszélem előre a párommal, felkészítem rá, ha ilyenért otthagyna, vigye a fene. A családnak és barátoknak pedig nem szempont a frizura :)

2013. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sinéad O´Connor is szép:

[link]


Semmiképp sem elítélendő, csak más.

Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, hogy Te mit csinálsz.

Bátor vagy, hogy bevállalod, szerintem nekem nem lenne merszem hozzá.

2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy a párom nem tud segíteni,mert igazából én szeretnék segíteni ezzel neki. Nekem jelenleg nincs munkám. Ő 7 éve dolgozik egy helyen,és segített nekem eddig mindig mikor én voltam anyagi gondokba.Most viszont nem úgy megy a munkája ahogy kellene (ezt úgy kell érteni hogy ha van munka mennie kell ha nem akkor nem így fizetést sem kap:( ) és hát a számlák attól még jönnek. Én nem találok munkát december óta...viszont erre a lehetőségre rábukkantam a neten,és ezzel tudnék neki segíteni.

Hát igen...egy jó minőségű paróka nagyon sok pénz...így nem lenne értelme levágatnom ha arra menne el minden pénzem:)

Soha nem voltam az a nagyon szégyenkező lány,meg egy kicsit vadóc is vagyok,és azt érzem ezzel tudnék a páromnak segíteni...ugyhogy lefogom vágatni:D csak nem fog olyan rosszul állni:D...Ő biztosan soha nem hagyna el ezért...a barátaim így is szeretni fognak más nem is igazán érdekes:) Meg aztán szerencsére nagyon erős és gyorsan nővő hajam van:D

Igen nagyon jól áll neki is a kopasz haj... Amber Rose meg egyenesen gyönyörű vele. :)

2013. márc. 20. 18:25
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es! Véletlenül sem kötözködni akarok, de akit belinkeltél, az Natalie Portman, a V, mint vérbosszú c. filmre vágatta kopaszra a haját...

Egyébként meg Sinead 66-os születésű, jóval idősebb a képen látható nőnél, amúgy is, különben meg nem nevezném szépnek, még fiatalabb korában sem. Viszont Natalie-nak még ez a haj is nagyon jól áll, ő tényleg gyönyörű vele :)

2013. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 19:06

Tényleg, igazad van. Másik képet akartam, de nem figyeltem oda. Ezért ne csináljunk több dolgot egyszerre. :D

Most már feleslegesnek érzem kijavítani, a lényeg ígyis megvan.


Köszönöm szépen, hogy szóltál. :)

2013. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ha 23 éves vagy akkor nem segítenek a szüleid?? Szerintem menj el tanulni és utána könnyebb lesz.
2019. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100.000 nem sok pénz manapság.
2020. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
Adok én neked egy 100 ast, csak ne nyírd le a hajad
2020. aug. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!