Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusuk vagy hasonló...

Kozmetikusuk vagy hasonló problémával szembesülőket kérdeznék! A szemem körül tini korom óta "gríz" szerű fehér pontok vannak. Miért?

Figyelt kérdés

Voltam kozmetikusnál, megkarcolta, kiszedte őket. Most már magamnak csinálom, mert én többet ki tudok szedni magamnak.


Megkérdeztem tőle, hogy mi ez, de csak annyit mondott, hogy gríz, és nem tudni a kialakulásának okát.

Nos, mivel nem ma szerezte szakmáját, kicsit kételkedek abban, hogy nem tudni az okát.


Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg tudtok rá valami házi gyógymódot, vagy hogy miért lesz ilyen a bőröm?

Mert sok van, és nagyon zavar :(


Köszi! :)



2013. márc. 23. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
En egyszer voltam eddig eletember teljes arckezelesen, es akkor is csak 2- 3 volt az arcomon. Azt mondta sokaknak havonta rengeteg uj jon ki, es hogy szerencses vagyok. Megemlitette, hogy elvileg ez az etkezessel ill. a tapanyagok lebontasaval all osszefuggesben.
2013. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!