Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hallottam, hogy a ricinuso...

Azt hallottam, hogy a ricinusolaj serkenti a szakáll növekést. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Itt olvastam, de utánanéztem ,és ez eredetileg hajnövesztő. A másik kérdező is a szakállát szerette volna megnöveszteni. Tapasztalatok? Illetve tudtok más szert, amitől gyorsabban növekedn a szakállam?
2013. márc. 26. 14:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kaptam már pár kérdést üzenetben, de akinek még lenne valami kérdése, nyugodtan írjon, szívesen megosztom bárkivel a tapasztalataimat.
2013. nov. 7. 09:37
 12/20 anonim válasza:
körülbelül mennyi idő elteltével kezdett el látszani a hatás? és minden nap csináltad?
2013. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Én is szeretném dúsítani, erősíteni a szakallamat es bajusznal kozepen nem no szorom. Ricinus olaj tenyleg segit? 2 naponta borotvalkozom. Tapasztalatokra lennek kivancsi. 22 / F
2014. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Pehelyszakállra is jó ? Kinö töle az igazi szakáll ?
2014. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ez komoly? vagy vicceltek? :)
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
és mennyit kentél rá illetve mekkora szakállra?
2015. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 jocijoci0 válasza:

Ezek a pozitív válaszok alapján ugy gondolom hogy jó a ricinus olaj, valaki annyiba segítene hogy kb mennyi idő mulva fejti ki hatását és hogyan hsználjam.?

Nekem az arcszőrzetemet kellene noveszteni jobb ès bal oldalt mert ott a ketto helyen kevésbé nő.

Ha valaki tud segíteni azt előre is koszonom.. :)

2016. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Voroszsombor válasza:
39%
Hello te hány éves vagy ha megkerdezhetem mert én fiatalabb vagyok és én is szeretnek valami ilyesmit azer kérdeznem
2018. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Azóta mik a tapasztalatok? Kérdező, 10 év után mit tudsz mondani a ricinusolajról?
2023. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

"szívesen megosztom bárkivel a tapasztalataimat."

Hát ezt nem sikerült sajnos.

2023. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!