Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ez a pattanások oka?...

Lehet ez a pattanások oka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelik egy fogamat és azóta vagy 10 hatalmas gyulladt patti jött ki,teljesen kinyomhatatlan dudorok, ami ellen semmi sem használ. Mit kezdjek ezzel? Holnap megyek vissza a fogászatra, de már elvileg csak. tömik a fogamat, szóval elvileg nem gyulladt..ráadásul mielőtt elmentem akkor fájt is a fog, de akkor ekkora és ilyen bőrhibáim nem voltak.(eddig pici fehérek voltak meg miteszerek, igaz nem kevés darab)

2013. márc. 26. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezeket: Kamillás borogatás, teafaolaj
2013. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kamillásat próbálta, teafaolajat még nem, de tervezem beszerezni, bár sajnos kétlem hogy ilyesmit levinne, mert ez inkább gyulladásos csomò, nincs közepe meg semmi csak egy nagy dudor:-(
2013. márc. 26. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj el egy bőrgyógyászhoz. Ő biztosan tud segíteni, mert szerintem ez már komolyabb, és tudtommal ha gyulladás van a szervezetben, az inkább hajhullást okoz, mint ilyen sok gyulladást az arcon. Főleg, hogy ahogy írtad, a fő gond már kezelve van.
2013. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott is voltam, de sajnos legtöbbször ilyen skinoren, zineryt, akneroxid, aknefug, dalacin,differin féle készítményeket ajánlott amitől beszáradtak a pattanások, szóval nem tűntek el egyáltalá, sőt a legtöbbmiteszerek hadát gyártotta:-D emellett nem mondtam de a pattanások mellett kicsit száraz és érzékeny is a bőröm.. Ezeket a gyulladt göböket lehet jól kezelné egy hasonló agresszív krém, azthiszem konzultálok vele, mondjuk mire időpontom lesz, addigra nagyon remélem elmúlnak.
2013. márc. 26. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor jó lenne visszamenni, mert nyilván van valami gond. Nálam is jelentek meg ilyen gyulladások, és nekem gyógyszert írtak fel, ami tényleg segített. Az is lehet, hogy valami más szervi dolog van a háttérben, és olyankor a külső kezelés nem sokat ér.
2013. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem lesz megoldás:-)
2013. márc. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!