Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karikás és puffadt a szemem....

Karikás és puffadt a szemem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 éve karikás és puffadt a szemem,reggelente borzasztó.

Nincs ránc sehol az arcomon,de a szemem miatt állandóan fáradtnak és idősebbnek tűnök.Már az összes erre ajánlott krémet,pakolást kipróbáltam,nincs betegségem voltam orvosnál,vérvételen.

Egészségesen táplálkozom,rendszeresen sportolok.

Kávézom viszont,elég sokat.Lehet ez gond szerintetek?


2009. szept. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegyél rá jégkockát!

Lehet a kávé, csökkentsd! Székrekedés nincs? Eszel elég rostot, korpát, zöldséget? Méregtelenítenek. tarts egy hét citruskúrát, megtisztulsz, és a karikák is halványulnak. Ha nem vagy kiegyensúlyozott, zűrös az életed(erre utalna a sok kávé), bajod van, akkor ne várd, hogy eltűnjenek a karikák! ha túl sok rajtad a teher, akkor se! ha nem a saját életedet éled, akkor se!

Mi változott egy éve?

Egy hajdan karikás szemű nő.

A boldogságtól elmúlt :)30 év után.

2009. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt egy citreusdiéta, mindegy, hogy fogyaszt, de megtisztít. Ha ez sem elég, egy pár hét böjtölést kéne tartanod, és olyan természetgyógyász, vagy homeopata orvos vonalon

elindulnod.

[link]

2009. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A karikás beesett szem utal emésztési, vagy üritési problémára, a puffadt szemek és arcbőr lehet gyógyszer, vagy életmód mellékhatása. Kamillás borogatás mindenképpen jót tesz a szemnek,próbálj meg éjszakára felrakni, minden egyebet az előttem válaszolók már körüljártak, itt valahol kellene meglelni a választ. Nem örökölhetted esetleg? Nem tudok mást mondani, próbálkozz magad rájönni a megoldásra.

Szerintem a kávé nem, kellene, hogy oka legyen, bár minden szervezet más és más, én koffeinfüggő vagyok, mégsem karikás soha a szemem.

2009. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a veséddel nincs rendben valami?
2009. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyérkenőcs (nem vicc!)
2009. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szemre kenje a kenőcsöt, úgy érted?
2009. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neeem... a szeme alá, a karikákra
2009. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!