Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Férfiként mit használj...

Lányok! Férfiként mit használjak az arcomra?

Figyelt kérdés

Gondolom ti jobban értetek hozzá...

Szóval az orromon vannak ilyen pici fekete pontok amiket ki szoktam nyomkodni, de utána meg begyullad kicsit néhány ponton. Emellett az orrom eléggé zsíros szokott lenni.

A szemöldököm alatti rész és a szemöldököm fölött picivel pedig száraz a bőröm, hámlik.

Használok arclemosót (isire) de már nem használ :/

Tudnátok ajánlani valamit ezekre? Bármi más is jöhet ami még segíthet az arcbőrömön... :) És ha kérhetem konkrét márkanevekkel, mert nagyon nem vagyok otthon ebben a témában :D



2013. ápr. 2. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is itt kaptam a tanácsot. Afrikai fekete szappant vegyél. Csak arcot kell vele mosni és kész. Teljesen rendbe hozta az én arcomat is. Ahol száraz volt, ott már nem az, ahol zsíros, ott sem.
2013. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orrodra nem tudok mit mondani. De a szemöldökösre csak azt tudom mondani hogy vegyél egy nivea krémet száraz bőrre és kend be vele a száraz helyeken :) Nekem használt :)
2013. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kethetente egyszer forrazz vizet,hajolj a tal fole es a fejed takard le egy torolkozovel. Tiz oerc boven eleg. Utana nyomkodhatod a mitteszereket. Miutan vegeztel kamillateaval torold at az arcod,de a szemoldokodnel lehetoleg hagyd ki,nem akarod h megjobban kiszaritsa
2013. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K. Bernadett ***** válasza:
szia! Ha minőségi professzionális terméket szeretnél akkor ajánlom a BABOR men sorozatot, esetleg MATIS homme sorozatot, magasabb árkategória mindkettő. Egy kozmetikus kitisztítja a bőrödet, ott ahol comedok vannak.Tudod az ápolt férfiak sikeresebbek ;)
2014. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!