Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Deréktájon mivel...

Lányok! Deréktájon mivel tüntessem el a szőrt?

Figyelt kérdés
Alapból olyan típusú lány vagyok, hogy elég erős a szőrzetem. Deréktájon is zavar,mert azért nem fekete szőrszálakat kell elképzelni, de elég sűrű ott is, és nagyon zavar,ez miatt nem szeretek bikinit hordani nyáron stb. Ott mivel lehetne szőrteleníteni? Másnak is vannak hasonló problémái?
2013. ápr. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös ott,ráadásul az enyém sötét. Én borotválni szoktam,ahogy a többi helyen is.Tudom sokan fogják mondani,hogy nem jó a borotva,de nekem ez vált be.
2013. ápr. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyantázni lehet.
2013. ápr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebb ott, de én a heyedben nem borotvalnam le mert a borotvatol csak erősebb lesz! Ha nagyon zavar szőkítsd ki..en is ki szoktam szőkíteni és nem olyan feltűnő.
2013. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

próbáltam már a szőkítést, de így is látszik.. borotválni nem merem,mert tényleg megerősödhet:/

a gyantázástól nem lesz csúnya itt a bőr? vagy epilálás?

2013. ápr. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!