Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam? 2-3...

Mitől hullik a hajam? 2-3 hónapja kezdődött, de csak elöl! Vérképet csináltattam, de minden rendben volt. F/25

Figyelt kérdés

Gyulladás nincs a szervezetemben.

Hallottam,hogy akár candida túlgombásodás is okozhatja?!

Vagy még mitől lehet?

Milyen orvosokhoz tudok fordulni ezzel a problémával?



2013. ápr. 6. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász, endokrinológus. Előbb menj el bőrdokihoz, majd ő megmondja, hogy kell e hormonális vizsgálat vagy sem. Hajhullást egyébként nagyon sok minden okozhat, akár időjárás is, de nekem pl akkor kezdett el nagyon hullani, mikor kipróbáltam azt a nagyon okos tanácsot, hogy ha zsíros a hajam, akkor ne mossam meg csak 1-másfél hetente. Bőrgyógyász is mondta, hogy eltömődnek a pórusok, kihullik a haj.

Illetőleg felmerülhet a sampon is, mint lehetséges opció.

Vitaminokkal hogy állsz?

2013. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ajánlom a bőrgyógyászt, meg a hajgyógyászt (bár ő nem orvos). Én is végigjártam ezt az utat, először bőrgyógyászhoz mentem, ő felírt egy tonikot, amit a patikában állítanak össze, 2 üveggel elhasználtunk, semmi változás (viszont másnap miután megszáradt hatalmas darabokban jött le a fejemről a cucc), utána elmentem egy másikhoz, ő tovább küldött mindenféle vizsgálatra, vérvétel, fogorvos, fül-orr-gégész, stb., de minden oké volt, nem találtak semmi problémát. Aztán találtam egy hajgyógyászt, az ő cuccaitól elmúlt a kóros hajhullásom. Most már csak annyi hullik ki, mint amennyi a normális.

De ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is ennyi utánajárás szükséges, mert lehet egy bőrgyógyász megoldja a problémát.

2013. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!