Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen érdemes a lányokná...

Hány évesen érdemes a lányoknál a lábat szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesít hogy jön a jó idő és még mindig hosszú nadrágba járhatok, mert ha rövidet veszek fel akkor látszik a szőrös lábam:ss igazán gusztustalan tud lenni.Anyával már beszéltem hogy jó lenne ha venne gyantát.(mással nem szeretnék szőrteleníteni)Segítsetek ti mit csináltatok! L/13

2013. ápr. 7. 16:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Barna,de engem nagyon zavar.Egy páran már észrevették...:( Anyának mondom már mióta hogy vegyen gyantát:@@
2013. ápr. 21. 19:16
 12/17 anonim ***** válasza:
én csak 9.-ben kedtem el szőrteleníteni, addig nem igazán látszott, szőke volt és én nem szőrtelenítettem, tőlem már 5.-ben megkérdezte egyik otársam, hogy szőrtelenítem-e a lábam, mert semmi szőr nincs rajta, mondtam hogy nem. a cobomat még most se szőrtelenítem, mert nem látszik semmi se. de akinek fekete a haja, az már általában 13-14 évesen elkezdi szőrteleníteni, de nem minden esetben. pl.: tesóm(32/L) kislánya 13 éves, fekete hajú, és neki is szőke és alig látszik. viszont másik tesóm(28) már 6.-os korában borotválta olyan erős volt neki. szóval attől is függ, hogy mit örököltél. na ezzel azt akartam elmondani, hogy mindenki máskor kezdi el szőrteleníteni. akkor kezd el, ha téged zavar. 17/L
2013. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kezdtem. :D
2013. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
és milyen gyakorisággal szoktátok?:)
2013. jún. 23. 19:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Én ezen a nyáron kezdtem el gyantázni, igazából annyira most se látszik mert szőke, de azért zavar :) 15/l
2013. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én 12 vagyok és engem mostanság kezdett el zavarni a szőrzetem, pedig szőke vagyok. Nálam anyunak az a véleménye, hogy amikor már zavar akkor szóljak neki és megcsinálhatom. Szóval egyetértek a többiekkel, akkor kell elkezdeni amikor már látszik és kellemetlen, kortól függetlenül. Én elektromos borotvával csinálom otthon, attól nem erősödik a szőrzet és viszonylag sima lesz utána a felület de 4 naponta meg kell csinálni hogy ne látszon. Én gyantát még nem próbáltam, bevallom egy picit félek a fájdalomtól. :) 12/L
2014. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
én már körülbelül 1 hónapja nem szőrtelenítettem.tél van, hosszúnadrágba vagyok így nem zavar:) majd mikor kezdődik a rövidgatyás szezon elkezdem újra ;) egyébként szerintem a gyanta nem fájhat annyira mert én a hónaljamat gyanzáztatni szoktam és ha ott nem fáj(ahol kényesebb a bőr) akkor a lábon sem.
2014. jan. 4. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!