Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lenövés azt jelenti hogy a...

A lenövés azt jelenti hogy a tövénél kopott a festék, vagy hogy annyit nőtt azóta a haj?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de sose tudtam eldönteni/kitalálni, hogy ha látszik a lenövés akkor az mi miatt lehet (mármint melyik két ok miatt).
2013. ápr. 7. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti,hogy annyit nőtt a haj.
2013. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a lenövés (ahogy az a nevében is benne van) azt jelenti, hogy annyit nőtt a hajad...
2013. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert két héten belül vagy 3-4 centit nőtt le, és elég gyakran kell újraszőkítenem mégis ugyan olyan hosszú a hajam (frufrum). De köszi a választ!
2013. ápr. 7. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ugyan olyan,mert letöredezik a vége...
2013. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
két hét alatt semmiképp nem nőhet a haj 3-4 centit. a szőkítés viszont nem kopik hiszen az nem festék, tehát elég fura. biztos jól mérted?
2013. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel szőkíted?
2013. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan nem mértem, de pedig legalább akkora a lenövés mint a hüvelykujjamon a körmöm duplája, és nem szoktam semmit rákenni ricinus vagy ilyesmi. De lehet hogy több mint 3 hét is eltelt azóta, de legalább 3 hetente hozom helyre mert már csúnyán látszik a lenövés, mégse tűnt fel hogy bármit nőtt volna a hajam (főleg hogy görcsösen azon vagyok hogy nőjön már), és januárban lett utoljára vágatva.
2013. ápr. 8. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!