Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha pattanásos az arcom, és...

Ha pattanásos az arcom, és elmegyek egy kozmetikushoz ő miben segít?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 19:28
 1/10 Andii1 ***** válasza:
-.-" kinyomkodja lekezeli. és tanácsolja, hogy mit használj az arcodra. minimum havonta 1×el kell menni.
2013. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Havonta egyszer.. Hát ha gazdagok vagyok akkor mehetsz havonta egyszer is, ja..

Egyébként megtisztítja az arcod. Kigőzöli, kinyomkodja, majd tesz rá pakolásokat. Ha szeretnéd akkor meg is masszírozza (persze az plusz költség). Egyébként meg kérhetsz tőle tanácsokat is, szerintem szívesen segít majd. :)

2013. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül nagyjából?
2013. ápr. 10. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kisvárosban lakok, itt 4-5 ezer forint (régebbi kozmetikusom 4 ezerért csinálta, masszázs nélkül, akihez most járok pedig 5 ezerért vállal).

Szerintem majd ha eldöntöd, hogy nem csak egyszer fogsz elmenni hanem gyakran, akkor próbálj ki több kozmetikust, mert van amelyiknél fájdalmasabb a nyomkodás.

2013. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az ára attól is függ mennyi idős vagy,mert általában a tiniknek olcsóbb.
2013. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyáltalán nem éri meg elmenni, kinyomkod, beken, de ezt pont nem kéne mert a nyomkodás után hegek maradnak, szóval rosszabb lesz a helyzet. Inkább bőrgyógyászhoz menj, többet ér.
2013. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire pattanásos a bőröd és milyen. Van olyan problémás bőr, amihez kozmetikus hozzá sem nyúlhatna, ennek ellenére van olyan, aki tesz rá, mert neki ugye pénz.

Arctisztító kezelés során először radíroznak, majd bekenik krémmel és 15-20 percet gőzölik, ezután kinyomják. Ezután bőrnyugtató krémet tesznek rá. Nekem csinálnak ilyen áramos kezelést is, ami elvileg bezárja a pórusokat. Esetleg, ha vér gyülemlett fel a bőröd 'alatt', akkor azt kinyomják.


Itt Bp-n és környékén ez a kezelés 5-6 ezertől kezdődik. Problémás bőr esetén 1,5-2 óra.

2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leradírozza, kigőzöli, kinyomkodja, rátesz egy összehúzó maszkot, vioval (elektromos eszköz) ferőtleníti, bekeni egy krémmel. Ha igazán jóhoz mész, akkor mielőtt bármit is csinálna, alaposan kikérdez, milyen a bőröd, mit szoktál enni, sportolsz-e, szedsz-e tablettát, stb. Esetleg ajánl krémeket otthonra is:) Illetve bizonyos esetekben, pl ha a bőr túl gyorsan vastagszik meg pl, vagy már vannak ráncaid, mikroderbáziót is ajánlhat. Arra figyelj azért, hogy milyen termékekkel dolgozik, mert ez nem mindegy. Pl egyik ismerősöm allergiás az ilcsi termékekre, mert sokféle gyümölcs-növény allergiája van:( Másnak meg teljesen beválik:) Ja, és ne fontos alkalom előtt menj, vagy ha igen, akkor min 5 nappal azelőtt, ha esetleg nem lenne jó a szakember, vagy nem regenerálódik gyorsan a bőröd. Illetve van sajnos, hogy a nagyon gyulladt, nagyon erősen aknés bőrrel bőrgyógyászhoz küld, de nem jellemző (kb ilyenekre gondolj: [link] )Sok szerencsét!
2013. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pattis voltam...mester kozmetikushoz járok minden hónapban...nagyon imádom a kezelését :) amióta kezeli az arcomat fhuu nagyon szép az arcom...már alig vagyok pattanásos :) 4000 ft ért csinálja...szerintem amilyen komoly kezelést ad ahhoz képest nem drága :) meg azt ajánlotta, hogy kenjem prestige hidratálókrémmel az arcomat meg prestige arctej reggel este :) velem csodát művelt próbáld ki! :) amúgy meg nem kell semmih rosszra gondolni...sokat keni krémmel az arcodat meg jól megmaszíroz meg tök kellemes...egyedül a nyomkodás a kellemetlen része, de a szépségért szenvedni kell :/ :) nekem mondjuk 3 órán át kezeli az arcom xd én ajánlom :)
2013. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja viszont ha nem mész el és nem nyomkodja ki akkor majd betokosodik. Meg besül meg ilyenek. Szóval.. :/ Nekem vannak néha izgalmas eseteim, van hogy tűvel nyomja, van hogy annyira mély, hogy már nem tud vele mit kezdeni, várni kell egy kis ideig.
2013. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!