Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma voltam fodrásznál. A...

Ma voltam fodrásznál. A fekete hajamat szivattuk le. Nem lett rossz a végeredmény, mert világosbarna lett, csak van vöröses beütése. Mit csináljak h ez a vörösesség, ha egy kicsit is de javuljon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen, nagy szám, mert a lányok háromnegyede elveszíti a haja felét az egyalkalmas feketéből-szőke akcióban. szóval a fodrászod hős. reméljük, nem kezd el kiperegni a hajad. egyébként sokszor megoldja a vöröses árnyalatot egy ujabb réteg hajfesték.
2009. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
és ha 4 hét múlva kimellíroztatom szőkére,akkor a szőkéim szépek lesznek???És mit jelent az,hogy kiperegnek?
2009. szept. 30. 06:42
 13/17 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben imádkoznék most 3 hétig ,hogy kiderül szétmarta-e ahajad..hanem akkor tényleg jó fodrászod van mert megcsinálta alehetetlen eseményt:D
2009. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hol van eza fodrász?:D nekem meg kéne 1 feketéből rézvörös akció:S
2009. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nem tudom mire ez a nagy meglepettség:D

jó fodrász kérdése az egész.

nővéremnek is fkeetéből rézvörös hajat csináltak(igaz 1 mesterfodrász és nem 2fillér) de garantálta h szép vörös lesz és a haja sem sinyli. ez 1 uj módszer..a haj pigmentjeit változtatják meg..

és még csak nem is lett szárazabb neki, amadonna szalonban csinálják..

2009. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz 3 hete,hogy megcsinálta.Azóta a kezdeti szárazság is eltűnt,fényes és puha a hajam.Pedig vasalom mindennap.
2009. okt. 11. 12:24
 17/17 A kérdező kommentje:
letelt a három hét és semmi baja a hajamnak:D
2009. okt. 15. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!