Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a karom, anyukám...

Nagyon szőrös a karom, anyukám nem engedi. Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok már egy éve győzködöm az anyumat, hogy gyantázhassam a lábam,hónaljam,bikini v. és a karom.... tegnap mentem először de a karomat nem engedi.Engem kicsit zavar(mert hülyén néz ki hogy a lábam sima a karom meg nem9 mert sötét hosszú és sűrű ( ahogy eredetileg a többi helyen is)... mit tudnék csinálni persze szőkítésről se akar hallani.. 15L előre is köszi

2013. ápr. 16. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a lábad sima, az azt jelenti, hogy azt szőrteleníted?
2013. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen azt engedi de a karomat nem ... :/
2013. ápr. 16. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
De a hónaljadat meg (főleg) a bikinivonaladat nehogymár ne engedje. Vagy leellenőrzi minden fürdés után leborotváltad-e? Egyébként ilyenkor mit hoz fel érvnek? Másik: miért kérdezed meg tőle ezeket?
2013. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mindent enged csak a karomat nem ... esélyem sincs "titokban" mert van egy 1 éves húgom szóval mindig otthon van de ha nincs akkor meg nekem kell a húgomra vigyázni...
2013. ápr. 16. 16:09
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
miért nem engedi? attól fél, h megerősödik? a gyantázástól ritkul, tuti. kozmetikus tanuló vagyok, és nincs olyan vendég, akinek ne ritkulna a szőre a gyantázástól. de ehhez az szükséges, hogy kizárólag gyantázz, sose kerüljön a képbe borotva. ha meg azért nem engedi, mert azt mondja, h még nem neked való, akkor próbáld meg megértetni vele, h 15 évesen ez nem nagylányoskodás akar lenni, hanem ennyi természetes igénye már van ebben a korban az embernek az efféle ápoltságra is. ez szerintem ugyan az, minthogy minden nap megfürdesz, tiszta a körmöd... egyszerűen te úgy érzed jól magad, és kész. a közérzetedet, az önbizalmadat rontja ezzel... oké, h a lábadat megengedte, de a kar szőrtelenítése se különlegesebb dolog ma már ennél.ennyi idősen lehet, h már nekem is szőrtelenítve volt a karom, pedig az én anyukám nagyon idős, most 64 éves én pedig 19.. ha ö különösebb gond nélkül tud alkalmazkodni a jelen korhoz, akkor szerintem más is kell, h tudjon, ha akar. egyébként nyugodtan mutasd meg neki a kérdésedet, h már az interneten kellett utánakérdezned olyan dolgoknak, amiket vele irtó könnyedén meg kellene tudnod beszélni. nem arról van szó, h minden hétvégén szeretnél bulizni menni, és hajnalban hazajárni, vagy együtt aludni a barátoddal, vagy akármi..
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs, eddig úgy vettem ki, hogy csak a lábadat engedi, semmi mást. Mért nem engedi? Hisz téged zavar, főleg most, hogy jön a jó idő, egyre többet leszel pólóban. A szőkítéstől meg semmi bajod sem lesz.
2013. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
a karodon jobb ha nem borotválod nekem a barátnőmnek is sötét és picit hosszabb volt a karján a szőr de miután elkezdte borotválni megerősődött neki a szőr és olyan volt a keze mint egy fiúé, szóval szerintem ne kezd el a kezed borotválni
2013. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 16. 16:52
 9/12 A kérdező kommentje:

így néz ki led fénynél [link]

[link]

2013. ápr. 16. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Ne borotváld a karod!

Én epilálni szoktam. Attól nem erősödik, mert az kihúzza a szőrszálakat.

Légy őszinte Anyuddal, és mondd el neki, hogy téged zavar (csúfolnak miatta), és neki nem ártasz azzal, ha legyantázod, vagy epilálod.

2013. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!