Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég szőrös a kezem, hogy...

Elég szőrös a kezem, hogy enyhíthetném?

Figyelt kérdés
borotválni, gyantázni nem szeretném, inkább szőkíteném. mi ennek a módja? házilag megoldható? még nem csináltam ilyet, de most már eléggé zavar a sötét színű szőr a kezemen.
2013. ápr. 17. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, de gyantázással jobb lenne. Ha szőkíteni szeretnéd akkor vegyél drogériában szőkítőport és nyugtató krémet, gyógyszertárban vazelint, és hajrá.
2013. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért nem szeretném gyantázni, mert nem hiszem, hogy gusztusos lenne, amikor nő ki a szőr.

a szőkítés menetét nem ismerem, azt sem tudom, mire jók ezek az összetevők. a vazelin például miért kell?

2013. ápr. 17. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél sima szőkítőport,hozzá oxit,csak keverd el őket,kend fel a világosítandó részre és az szépen leszívja
2013. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőkített szőr fényes lesz és sárgás. Ugyanúgy látszani fog mint előtte, sőt bizonyos fényekben szinte világít. Nagyon nem szép. Gyantázni csak kb 3-4 hetente kell, és amikor már gázul nézne ki akkor lehet is gyantázni újra.
2013. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az otthoni szőkítést nem ajánlom, akkor már inkább kozmetikus.


Bár a legjobb tényleg a gyanta vagy az epilátor. Én több mint egy hete epiláltam le életemben először a szőrt a karomról. Nekem is sötét volt, helyenként erős is és hosszú. Zavart, nem szerettem, ezért megszabadultam tőle. Igaz, hogy nagyon fájt és a könnyeimmel küszködtem közben, de megérte. Most már nő vissza, viszont sokkal gyengébb, világos, alig látható kis pihék vannak. Egyáltalán nem feltűnő, csak ha mondjuk fázok és fel áll a szőr a kezemen, de amúgy nem. :D

2013. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha többször szőkíted a karod, előbb-utóbb sárga lesz!!! Én is próbálkoztam párszor, de nekem egy hét után már undorító volt, amikor a sötétbarna szőr elkezdett nőni, arról nem beszélve, hogy világító sárga volt...

Érdemesebb először legyantáztatni, utána pedig epilálni magadnak.

2013. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor inkább mégis a gyantát választom :)
2013. ápr. 18. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!