Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgyógyászok! Szemfényvesztők...

Hajgyógyászok! Szemfényvesztők vagy szakemberek?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy alapos kivizsgáláson. A vérképem annyira tökéletes, hogy mutogatni kéne. A hajam mégis 5 éve megállás nélkül hullik. A régi fenékig érő hajkoronám mára már éppen hogy csak a fülemig ér, (fokozatosan le kellett vágatnom) és körülbelül harmada az egykori tömegének. A hajszálak elvékonyodtak és a tövétől kezdve töredezettek. Mivel belső okát nem találtuk, külső tényező lehet, esetleg valami gombás fertőzés, száraz korpa vagy valami.

Utolsó reménycsillagom a hajgyógyász, viszont a kezelések eget verően drágák. Megéri beáldozni rá?


Leginkább tapasztalatokat szeretnék olvasni olyasvalakiktől, akik már ilyen-olyan bajjal voltak hajgyógyásznál!

Köszönöm!



2013. ápr. 17. 16:05
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


Örülök, hogy helyre jöttél és annak, hogy nem jött vissza a hajbajod! :) Ha teheted, dobáld a fényes fürtjeidet helyettem is az utcán! :D

2013. ápr. 19. 19:37
 12/40 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!


Nagyon remélem, hogy tud rajtad segíteni a hajgyógyász! Nem jó az, ha a tarkódon olyan kevéssé nő a hajad, valami biztos van vele! Ha kiderül, mi az, és lesz egy kis időd, nagyon örülnék neki, ha beszámolnál a vizsgálatról!

Én is jövök vissza jövő kedden! (Akkor megyek legközelebb dokihoz!)

2013. ápr. 19. 19:39
 13/40 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es!


Én is kíváncsian várom, hogy mi lesz a hajaddal, remélem semmi komoly és hamar rendbe jössz.

2013. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most jöttem meg a hajgyógyásztól, ez volt a második alkalom, úgyhogy leírom míg friss az élmény!

Ugye a múltkor az volt, hogy három pontot festett a doki a fejemre, (hátulra, fejtető, halánték), hogy kiderüljön 1 hét múlva a kontrollon, mennyit nőtt a hajam illetve mennyi hullott ki! Elkeserítő az eredmény. Majdnem többet vesztettem 7 nap alatt, mint amennyi kinőtt. Ezen meg is lepődött a doki. (Én nem:D)

Szóval a dolog vége az lett, hogy 12ezer Ft-ot fizettem egy samponra meg egy adag ampullára, ami 6 hétre elég. Utána kontroll megint és meglátjuk.

Amúgy a doki annyira biztos a dolgában, hogy azt mondja, a fejét teszi a tőkére, hogy megszünteti a hajhullásom. Hm... mondom de jó, hogy ilyen lelkes... bár én is az volnék ennyi pénzkidobás után... :D


Na, szóval a lényeget még nem mondtam! A doki szerint idegi alapon működik nálam ez a hajhullás, amivel bár nem értek egyet, mégis elfogadom. (Mi mást tehetnék, már fizettem neki! Nem írhatom felül a diagnózisát:D)Nem vagyok egy ideges típus, mondjuk úgy, hogy megalszik a tej a számban, és a nap minden percét belassulva élem. :D Így születtem, na. Nem fog rajtam a stressz, szerencsére!


Még jelentkezem a tapasztalatokkal, hátha valakit érdekel majd!

2013. ápr. 23. 16:25
 15/40 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad. Én is reménykedek, főleg az én sikereim után. Szerintem javulni fog majd a hajad :)
2013. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Nekem kb2-3 éve hullik a hajam. Voltam már mindenhol: bőrorvos, endokrinológus, mindent levettek mindenre és naná h tökéletes, használtam ricinust, bánfit, medi flour-t, revalidot, rougj-t, alpicortot, bioveát, nanogen-t, avonos sampon-t, de semmi most az utolsó reményem egy koffeinos sampon tonikkal és a limfatikus masszázs, amiért Liberecbe kell utaznom (anyum engem se hagyj békén szerencsére és nem sajnál semmit, ami egy kis reményt ad:), de már bele fáradtam ez az utolsó próbálkozásom és utána szétnézek valami paróka után :(
2013. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Utolsó: hajgyógyászt is próbáltál?
2013. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti, sőt mindenki!

Ezt nem fogjátok elhinni. Tegnap mostam meg a hajam ezzel az O'Rising samponnal és ampullával és ma fésülködésnél 3-4 szál hullott ki mindössze!!!! Ezelőtt mindegy hányszor fésülködtem, akár egymás után is, 30-40 szál jött ki!!! Teljesen lehidaltam. Szinte el sem hiszem! Minden nap tiszta ágyneműt húzok mert annyira beletapadt a pamutba a sok hajszál, hogy nem lehetett kirázni! De ma reggel csupán két szálat láttam meg a fehér lepedőn! És basszus egyszer mostam még csak meg a hajamat. Igaza volt a hajgyógyásznak, baromira megérte azt a 12ezret!!!!

Ha tehetitek próbáljátok ki, mert én nem gondoltam volna. Most azt nézem, honnan lehetne netről megrendelni, és nem a hajgyógyászon keresztül megvenni, mert úgy olcsóbb lenne szerintem. Hát lemegyek hídba.

2013. ápr. 24. 12:56
 19/40 anonim válasza:
Olyat aki patikában van, de én Szlovákiában lakom és ahogy elnézem nálunk még annyira nem foglalkoznak a dolgokkal.
2013. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
Kinél voltál hajgyógyásznál? :)
2013. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!