Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgyógyászok! Szemfényvesztők...

Hajgyógyászok! Szemfényvesztők vagy szakemberek?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy alapos kivizsgáláson. A vérképem annyira tökéletes, hogy mutogatni kéne. A hajam mégis 5 éve megállás nélkül hullik. A régi fenékig érő hajkoronám mára már éppen hogy csak a fülemig ér, (fokozatosan le kellett vágatnom) és körülbelül harmada az egykori tömegének. A hajszálak elvékonyodtak és a tövétől kezdve töredezettek. Mivel belső okát nem találtuk, külső tényező lehet, esetleg valami gombás fertőzés, száraz korpa vagy valami.

Utolsó reménycsillagom a hajgyógyász, viszont a kezelések eget verően drágák. Megéri beáldozni rá?


Leginkább tapasztalatokat szeretnék olvasni olyasvalakiktől, akik már ilyen-olyan bajjal voltak hajgyógyásznál!

Köszönöm!



2013. ápr. 17. 16:05
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, aki parókát keresel!


Nekem 5 éve tart, két éve van sapka gyűjteményem, téli, tavaszi, nyári, őszi kollekcióból! Nem viccelek, annyira kihullott a hajam! Ez alatt az idő alatt mindent kipróbáltam, amit te is említettél, 3 havonta jártam vérvételre és nőgyógyászhoz, voltam góckutatáson is, fogorvoshoz félévente stb. Ami kezdetben nem volt jó, azt idő közben tökéletesre kúráltam és majd kicsattanok az egészségtől már vagy 1 éve! (Még a nyamvadt koleszterinem sem magas, ami azért az emberek 85%-ának az) A hajhullásom mégsem akart megszűnni! Nem rég hallottam erről a hajgyógyász szakmáról, én nem is tudtam eddig, hogy létezik! Mikrokamerával megvizsgálták a fejbőrömet, a hajszálaimat, stb. és ezek után azt mondom, hogy igenis hatott! Mint az előbb leírtam, most madarat lehetne fogatni velem! Egyik napról a másikra, egy hajmosás után az 5 éve tartó hajhullásom abba maradt! (Vagy csak szünetel... fene tudja, nem merek előre inni a medve bőrére!) De akkor is, számomra ez hihetetlen! Mivel nekem már két éve kóros szinten volt a hajhullásom, nem hiszem, hogy a tiéd sokkal rosszabb lehetne. Tutira veled is tudnak kezdeni valamit a hajgyógyászok! Ha írsz privit, elküldhetem neked az én hajgyógyászom elérhetőségét, tüneményes nő! A lényeg, hogy megszabadít a bajodtól, ebben már biztos vagyok!

2013. ápr. 24. 13:04
 22/40 anonim ***** válasza:
Na ugye, én megmondtam :) ;) Gondolj bele, hogy mire elhasználod az egész tubus sampont milyen jól helyrejön a hajad! Örülök a sikerednek
2013. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg igazad volt! :))

Köszönöm a kommeteidet!

2013. ápr. 24. 17:01
 24/40 anonim ***** válasza:
Azért még várom a beszámolót :) Pár hónap múlva érezhetően dúsabb lesz majd a hajad, és utána már látványos is lesz a változás
2013. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Íme a beszámoló:


Eltelt a 6 hét az első kezelés óta! Most jöttem meg a hajgyógyásztól és csupa jó hírrel szolgálhatok! Tele vagyok babahajakkal, de valami irdatlan mennyiségben! Nekem annyira nem tűnt fel mert még picik (2cm) de a mikrokamerával gyönyörűen lehetett látni. Még az ujjammal is érzem, ha végig simítok a hajválasztékomon. :DD


Kihúzott néhány hajszálat és megvizsgálta a hajhagymákat. Az új hajaknak egészséges és erős a hagymája. Ja, a hajhullásom is abba maradt. :))


Azt mondta, mivel elmúlt a hajhullás nem kell megint megvennem a sampon+ampulla kombót de én ragaszkodtam hozzá, hogy amíg meg nem nő normálisan a hajam, használni fogom a terméket. Szóval megvettem megint.


Annyi csak, hogy jövő hónapban a fejbőrlemosót is meg kell vennem (9000ft), mert a hajszálakon keratin lerakódást fedezett fel, ami megfojtja a hajhagymákat. Erre most nem volt pénzem, csak az alapcsomagot tudtam megvenni de majd megveszem ezt is, ha lesz rá keret.


Szóval summázva: életem legjobb döntése volt ez a hajgyógyász. :)

2013. máj. 30. 16:28
 26/40 anonim ***** válasza:
Ugye ugye :D :D örülök a sikerednek, mos már rendben lesz a hajad. Az az új termék, ami 9000 lesz mit tud?
2013. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Lepucolja teljesen a fejbőrt, megtisztítja az elhalt hámsejtektől, a zsírtól és a kikristályosodott keratintól. Ez azért jó, mert a sampon és az ampulla hatóanyaga 100%-ban felszívódik egy ilyen fejbőrtisztítás után.

Ja, és még azt is mondta, hogy ez megállítja a fejbőröm hámlását.

Bár 3 hónapra elég, akkor is irdatlanul sok ez a 9000Ft... de mindenképpen beleveszem a havi költségvetésbe mert szeretném visszanyerni a hajamat. Azért 5 hét alatt kb 2 centis növést is produkáltam, szóval mégiscsak jó a cucc. :)


Te hogy állsz hajilag jelen pillanatban?

2013. máj. 30. 19:39
 28/40 anonim ***** válasza:

szia!

leírod még a tapasztalataidat? :) mert nagyon érdekelne hogy azóta mi történt (kb 1hónapja írtál utoljára) esetleg képet tudnál mutatni hogy előtte milyen és most?:D

2013. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon kíváncsi lennék, bár az eddigi tapasztalataid elég meggyőzőek. Én ma megyek hajgyógyászhoz, 2 éve hullik a hajam, minden hormonom, értékem tökéletes (pajzsmiriggyel volt minimális gebasz, azt most kezeljük) amúgy hajfestés után kezdett hirtelen hullani, és azóta sokkal jobban zsírosodik is, plusz időnként belobban, viszket vagy fáj. Nagyon kíváncsi vagyok, mit fognak megállapítani....
2013. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

A hajgyógyász csinált képet a fejtetőmről, mikor elkezdtük a kezelést. Elkérem tőle és csinálok egy jelenlegi fotót is. Sajnos ez csak hónapok múlva fog megvalósulni, mert jelenleg nem vagyok Magyarországon.


Amúgy a hajam teljesen rendben van. Már nem lehet belátni a hajszálak közé, annyira visszadúsult a tövénél. Persze, a vége az még olyan összefonva, mint egy kiscica farka. Vékonyka, csoffadt, és szálkás.


Jelenleg olyan a fejszerkezetem, mintha elektro sokkoltak volna. A sok kis babahaj miatt pamacskás, de nagyon. :D Konkrétan sapka nélkül nem tudok megjelenni, de nem bánom! Ez is azt bizonyítja, hogy nő vissza az elvesztett hajam és hiába látom a tükörben, hogy borzalmas leengedve, felkötve, befonva, sőt mindenhogy, mégis állandóan vigyorgok mint egy idióta, annyira örülök! :D


Tegnap írtam a hajgyógyásznak, hogy küldjön nekem postán ráadást mert hamarosan elfogy a samponom.


Legközelebb szeptemberben megyek hozzá, akkor még jelentkezem, ahogy eddig is!

A privátokra is válaszolok, de hetente csak egyszer tudok gyakori kérdésekre jönni, így a türelmeteket kérem.

2013. jún. 28. 23:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!