Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgyógyászok! Szemfényvesztők...

Hajgyógyászok! Szemfényvesztők vagy szakemberek?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy alapos kivizsgáláson. A vérképem annyira tökéletes, hogy mutogatni kéne. A hajam mégis 5 éve megállás nélkül hullik. A régi fenékig érő hajkoronám mára már éppen hogy csak a fülemig ér, (fokozatosan le kellett vágatnom) és körülbelül harmada az egykori tömegének. A hajszálak elvékonyodtak és a tövétől kezdve töredezettek. Mivel belső okát nem találtuk, külső tényező lehet, esetleg valami gombás fertőzés, száraz korpa vagy valami.

Utolsó reménycsillagom a hajgyógyász, viszont a kezelések eget verően drágák. Megéri beáldozni rá?


Leginkább tapasztalatokat szeretnék olvasni olyasvalakiktől, akik már ilyen-olyan bajjal voltak hajgyógyásznál!

Köszönöm!



2013. ápr. 17. 16:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Milyen drága kezelésekről beszélsz? Ahol én voltam, ott a komputeres vizsgálat először 1500, után ingyenes, a termékcsomag, amit ajánlott lehet, hogy először drága volt, de nagyon sokáig elég volt, és rövid időn belül javulást hozott, és utána már csak azt kellett újra venni, ami elfogyott. Nekem pár hónap alatt rendbe jött a hajam. Zsíros korpám volt, ami miatt kegyetlenül hullott a hajam.
2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Szervusz!


Nos, már bejelentkeztem. A vizsgálat maga 2000 Ft de a gyógynövénypakk, amit javasol (O'Rising termékek) 20000Ft. Állítólag negyedévre elég ugyan, de akkor is drágának találom.


Megkérdezhetem, hogy te mennyit fizettél körülbelül a készítményekért?

2013. ápr. 17. 16:24
 3/40 A kérdező kommentje:

Meg is jártam a vizsgálatot!

Rosszabb dolgok derültek ki, mint amit vártam, de a hajgyógyász szerint lehet segíteni a dolgon! :) Pár nap múlva vissza kell mennem, aztán elkezdjük a kezelést! Nagyon sok reményt fűzök ehhez az egészhez de majd meglátjuk!

2013. ápr. 18. 18:32
 4/40 anonim ***** válasza:
Én először 14E körül fizettem. A további vizsgálatokért is kell majd fizetned? Mit mondott mi a problémád? (már ha publikus)
2013. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem tudja, mindent amit felkínált, mint lehetőséget én helyből kizártam. Az biztos, hogy a fejtetőn és oldalt négyszer kevesebb hajam van, mint hátul. Rengeteg a kis babahaj, de sajnos nem képesek sokáig nőni, elhullnak. (Tehát a hajhagymáim épek, a folyamat visszafordítható, ha megtaláljuk a kiváltó okot.)

Most festett három pontot a fejbőrömre és a hajszálakra, majd lefotózta. Jövőhéten megállapítja, hogy mennyi hajam hullott ki és hogy mennyit nőtt, illetve nőtt-e. (Az egészséges hajnak nőnie kéne ennyi idő alatt.) Ezután nem tudom mi lesz. Gondolom kezdődik a kezelés és majd az eredmények alapján dönti el, hogy mivel kezel.

:)


Az a 14e nem semmi azért...

2013. ápr. 18. 21:07
 6/40 A kérdező kommentje:
Ja, és nem kért pénzt tőlem. Nem tudom, hogy a későbbiekben kérni fog e! A termékekért, amit megvetet velem, biztos csillagászati összegeket fogok fizetni! :)
2013. ápr. 18. 21:08
 7/40 anonim ***** válasza:
Én anno anyuval mentem el, és mikor összeállította a diagnosztizálás után a csomagot, és mondta mennyibe fog kerülni, én húztam a számat és nem akartam megvenni, de anyu hallani sem akart róla, mindig azt mondogatta, hogy ezt sajnálom-e, vagy azt ha majd kihullik az összes hajam... Úgyhogy inkább megvettük az egész szettet, de mikor mindig mentünk vissza ellenőrzésre, teljesen jól lehetett látni a monitoron, hogy egyre kevesebb a probléma a hajammal, és pár hónap után már tapasztaltam is - főleg hajmosásoknál -, hogy sokkal kevesebb hajam jön ki. Előtte valósággal kis csomó maradt mindig a kádban, azóta talán 4-5 szál MAXIMUM! Még a hajfestéskor sem jön ki annyi, szóval életem eddigi legjobb döntése volt elmennem oda.
2013. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Ezt nagy örömmel olvasom, köszönöm, hogy leírtad! Nincs sok pénzem (Fősulis vagyok, diákhiteles, ha így jobban tetszik:D), szóval nem tudok rá sokat áldozni vagy ha áldozok is, akkor máshonnan kell lefaragnom. Ezért nem mindegy, hogy hatásos szerekre adom-e ki a súlyos ezreseket vagy pedig felesleges pénzpocséklás.


Ha nem nagy kérés, letudnád írni részletesebben a következőket?

- Mi volt a hajbajod?

- Mennyi hajad hullott ki?

- Hányszor és milyen időközönként mentél vissza a hajgyógyászhoz?

- Meddig tartott és miből állt az otthoni kezelés?

- Továbbá elégedett vagy e a végeredménnyel vagy még mindig nem?


Nagyon köszönöm!

2013. ápr. 19. 17:29
 9/40 anonim ***** válasza:

Nekem zsíros korpám volt, a monitoron úgy nézett ki a hajam töve, mintha ilyen zselés-kocsonyás vmivel lenne bevonva. Ezt úgy kaptam el vhol (tömegközlekedésre gyanakodtunk)

Nem volt olyan látványos, hogy kevesebb volt a hajam, csak érzetre nem volt már olyan vastag, viszont kétoldalt fent lehetett látni, hogy ritkább a hajam. Az volt nagyon látványos, hogy ha végighúztam a kezemet a hajamon, egy csomó szál benne maradt. Hajmosás után a fürdőkád is televolt a hajammal, meg mindenhol, ahol megfordultam, ott volt néhány szál. Szal inkább így volt észrevehető.

Nekem 2 havonta kellett visszajárnom, vagy mikor elfogyott vmim. Nekem csak otthoni kezelésem volt, ebben benne volt egy hajszesz, sampon (ezt ő keverte ki, miután diagnosztizálta a problémát), és pakolás (még mintha lett volna még vmi, de már nem emlékszem). Kb. 6 hónapig tartott a kezelés, és lekopogom azóta se jött vissza. Én ennél a cégnél voltam: [link]

2013. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Zitadfdsffdf válasza:

Sziasztok!

Engem is ez érdekelne, de jövő hét kedden megyek Miskolcon egy hajgyógyászhoz és akkor okosabb leszek leirom a tapasztalataimat. Az én problémám az hogy kb. két hete éreztem h valami nem ok. Sosem volt dús hajkoronám sajnos de mostanában még sokkal sokkal kevesebb hajam van és még jobban zsirosodik mint eddig. Ráadásul a tarkómon 5-10 cm-es tincsek vannak (a hajam amugy váll alá ér- ja, és ez a maximum sosem nőtt meg hosszabbra, felül nő, alul törik gondolom)34 vagyok mellesleg. Szóval nem tudom mi az oka, mert rengeteg uj dolog történt az utóbbi egy honapban velem. Pl. új melohelyem van ami elég stresszes, abbahagytam az évek óta szedett fogamzásgátlót, elkezdtem ricinusolaj és kókuszolaj pakolást használni hajtőre hajvégre amit lehet utolag h nem kellett volna... átváltottam bio samponokra, elkezdtem fogyókúrázni - étrendváltozás. Egyelőre ennyi jut eszembe! Mindenesetre nagyon sokkoló a dolog. Gyakorlatilag hátulról totál hézagosak a hajam az alsó egyharmadában. Már azon gondolkodtam h levágatom kleopátrára. Én, aki két centi vágáskor is sirva fakadt. Na majd kedden okosabb leszek. A mikroszkópos hajvizsgálat 3 eFt, és plusz 3 eFt egy teljes testes vizsgálat, hormonállapot, vitaminhiány stb. néznek. Ha megúsznám havonta 15-ből és használna már boldog lennék. Félek h ennél többe fog ez kerülni :(De jövő héten irok- már ha érdekel vkit :) Sziasztok

2013. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!