Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgyógyászok! Szemfényvesztők...

Hajgyógyászok! Szemfényvesztők vagy szakemberek?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy alapos kivizsgáláson. A vérképem annyira tökéletes, hogy mutogatni kéne. A hajam mégis 5 éve megállás nélkül hullik. A régi fenékig érő hajkoronám mára már éppen hogy csak a fülemig ér, (fokozatosan le kellett vágatnom) és körülbelül harmada az egykori tömegének. A hajszálak elvékonyodtak és a tövétől kezdve töredezettek. Mivel belső okát nem találtuk, külső tényező lehet, esetleg valami gombás fertőzés, száraz korpa vagy valami.

Utolsó reménycsillagom a hajgyógyász, viszont a kezelések eget verően drágák. Megéri beáldozni rá?


Leginkább tapasztalatokat szeretnék olvasni olyasvalakiktől, akik már ilyen-olyan bajjal voltak hajgyógyásznál!

Köszönöm!



2013. ápr. 17. 16:05
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Látom egyre többen próbáljuk ki a hajgyógyászt. Milyen jó, hogy lett egy ilyen képesítés is, mennyi emberen tudnak segíteni. Mint írtam, én is végigpróbáltam több kezelést, 2 bőrgyógyásznál jártam, az egyik a legjobb volt a városban, mégsem tudta meggyógyítani a hajamat, ez a hajgyógyásznak rögtön sikerült, ráadásul ugye nála nem 4-5000 egy vizsgálat, mint egy felkapottabb bőrgyógyásznál... Én bátran kijelentem, hogy hosszas kezelés után rendbejött a hajam, azóta már csak annyira hullik, amennyire "kell", és sok új hajam nő továbbra is. Régen majdnem egy kisgyerek-maroknyi hajam jött ki mosásonként, most alig 10 szál.
2013. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

segítség! :(

én 1 hónapja voltam hajgyógyásznál és használom is azokat a dolgokat amiket adott..de sokkal több legalább 2x annyi hajam hullik azóta.. és komolyan.. tegnap már megnéztem a parókákat is neten.. pedig csak 18éves vagyok.. nem szeretném hogy kihulljon az összes :( felhívtam a hajgyógyászomat és azt mondta hogy ez átmeneti mert felerősödhetnek ilyenkor a tünetek..

MÁSNÁL IS ÍGY VOLT? segítsetek:(((((((((((

2013. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

32!


Nekem azonnal megszüntette a hajhullásomat a sampon és az ampulla. (Az első használat után már nem hullott és azóta sem.) De a hajgyógyász elmondta, hogy ez minden embernél változó. Azt mondta, hogy lehet nem fogok javulást tapasztalni 10 hétig, mert hogy az eddig elhalt hajszálak így is úgy is kihullanak. Milyen terméket használsz? Én O'Rising nevezetű valamit. Azok, bár drágák, de nagyon jók.

2013. júl. 13. 21:09
 34/40 anonim ***** válasza:

or gold - termékeket

remélem hogy használni fognak :( szerdán lesz kb 3 hete hogy voltam.. de nagyon hullik :/

2013. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
komolyan mondom bármit megadnék azért hogy ne hulljon tovább.. remélem egyszer így lesz és megnő szép hosszúra is :( (kiskoromban a derekam alá is ért)
2013. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok megint!


Helyzetjelentés!


3 hete elfogyott az ampullám és mivel külföldön voltam, nem tudtam újabb adagot venni. Mindössze 3 hétről volt szó, most mégis visszajött a hajhullásom. Amint abba hagytam az ampullázást visszajött az egész hóbelebanc, ami éveken keresztül kínzott.


Kicsit elkeseredtem. Nem akarok ettől a drága "szertől" függeni egész életemben. (3 hónapi adag 21ezer Ft)Persze, megveszem mert különben megkopaszodnék.


Most csütörtökön megyek ismét konzultációra. Megveszem az ampullákat meg minden mást is. Megérdeklődöm, hogy mi folyik a fejtetőmön, miért jött vissza a hajhullás, ugyanis még júniusban a hajdoki mondta, hogy már rendben vagyok, nem kell továbbra is használnom az ampullát, elég csak a sampon. Hát nem elég. A sampon önmagában nekem nem csinál semmit.


Szóval én megint kontyolgatom a hajam és alig várom a csütörtököt. Majd jövök az információkkal, hogy mit mondott a hajgyógyász.


Nálatok mi újság? Hogy van a hajatok?

2013. szept. 17. 17:38
 37/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem tudom, olvassa-e még valaki de azért leírom, hogy mi volt.


Most jöttem haza a konzultációról (fentebb leírtam, miért). Azt mondta, hogy a hajam kiritkult a "kalapvonalban" már megint, ugyanakkor nőtt is sokat. Most őssejt kezelést írt fel nekem, az elvileg erősebb az előző ampullánál. (Ja, és megdicsért, hogy milyen szép fényes!:D Mondom ja, csak ne hullana már.)


Nem tudom, mit gondoljak. Először szkeptikusan álltam hozzá a dologhoz, aztán mégis csak elmulasztotta a sok szir-sz.r a hajhullásomat. Már-már szép volt a hajam, de amint abba hagytam a "szir-sz.rokat" megint elkezdett hullani a hajam.

Úgy gondolom, hogy hatni fog ez az új cucc, de attól félek, hogy amint abba hagyom megint elkezd majd hullani. Hát ebből már sosem lesz kiút???

Ja, és egy zsíros korpát is összeszedtem újabban. Arra is kaptam egy ecsetelőt. (Fel is tűnt, hogy viszket a fejbőröm meg porzott a szoszmókoktól, de nem gondoltam volna, hogy zsíros korpa)


Most 6 hét múlva kell mennem megint. Majd megint leírom, hogy mi volt, hátha valakit érdekel. :) Sziasztok!

2013. szept. 19. 15:20
 38/40 anonim válasza:

Kedves 34-es válaszoló!


Az Orgold termékeket én is használtam, 3-4 hónapig de Nekem is jobban hullott és jobban is zsírosodott tőle a hajam.

Mivel úgy éreztem az egész csak lehúzás, pláne, hogy külön kér a hajgyógyász az időpont adására súlyos ezreket plusz ugye a rendszeres vizsgálatok/kontrollok díja így inkább kiszálltam a buliból.

Az Orising termékekről nem tudok nyilatkozni azt még nem próbáltam.

2014. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Smel válasza:

Sziasztok!

Én is az O'Rising terméket használtam, ampulla, hajfürdő, pakolások. Március óta járok a hajgyógyászhoz és kijelenthetem, hogy újra van copfon.:) 2 év után kontyolhatom, fonhatom, mindent csinálhatok vele. Zsíros korpám volt hajhullással, de rendbe jött.Szóval kijelenthetem, hogy minden egyes forintot amit rááldoztam megérte!! Mostmár csak 3 hetente járok, és mostmár festetni is merem. Összvissz kb ha 3-4 szál hullik ki. Imádom a hajgyógyászom!

2014. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 tiborunk válasza:
Ha valakinek van megjegyeznivalója a kezelésekkel kapcsolatban kérem mondja el, a lányom miatt kíváncsiskodom , én rzt viviscal, vividatermékeket nézegetem mostanában talán ez lenne a megoldás?
2017. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!