Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha soha nem vágatok a hajambol...

Ha soha nem vágatok a hajambol meddig fog megnőni? Régen az ősembereknek vajon milyen hosszura nőtt meg? Nem festem nem mosom így teljesen természetes tehat nem tórik nem kell eü vágás neki

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mosod? O.o
2013. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Abból, hogy nem fested, nem mosod nem következik az, hogy nem is fog töredezni.. A növekedés alatt sok káros hatásnak van kitéve.. pl.: napsugárzás, surlódás, fésülés, így egy idő után mindenképpen le kell vágatnod a töredezett részt, mert egyre csak rosszabb lesz a helyzet. A töredezett haj meg nagyon ronda! Évente legalább 1x érdemes vágatni belőle.
2013. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
muszáj hogy néha egy pár centit levágj mer a töredezett rész miatt nem fog tovább nőni. és sokkal egésségesebb a haj hogyha MEGMOSOD különben befog rasztásodni és undorítóó lesz!!!
2013. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 éve majdnem nem mosom és nem rasztásodik be szép nagyon ez csak hiedelem hogy rasztásodik. Szép egészséges. És nem törik picit se mint írtam tehát emiatt nem kell vágatnom legalábbis per pillanat.mde vajon mekkorara nőhet meg és az ősembernek mekkora volt?
2013. ápr. 28. 14:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem rossz érzés ,hogy nem mosol sosem hajat? Személy szerint én nem tudnám elviselni, és elképzelni sem tudom,hogy lehet szép és egészséges egy "piszkos ápolatlan haj".
2013. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Öntisztul a haj. És valoban szép. De a kérdés az volt mekkorára nőhet meg?
2013. ápr. 28. 15:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Tegyél fel légyszi képet a hajadról. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Derékig általában mindenkinek képes megnőni a haja. De ha vigyázol rá, akár több méteres is lehet.

Neki mondjuk 6 méter 80 centis volt: [link]

2013. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ősember sem húzta maga után a földön, mert a haj elhasználódik, így gondolom letöredezett nekik, mert amúgy sem foglalkoztak vele. Azt is el tudom képzelni, hogy direkt letépkedték vagy vágták, hogy ne zavarja őket. Elég megnézni a csövesek haja hogy néz ki, ők se mossák meg vágatják, mint az ősember... Gondos ápolással persze megnöveszthető nagyon hosszúra. Átlagban azt szokták mondani, hogy 80-100 cm-re nő meg egy embernek a haja. Leginkább a gének befolyásolják, attól függ, hogy meddig él egy hajszál. Van, akinek csak csípőig érőre nő, másnak meg a földig érőnél tovább. Az 1800-as években sokan növesztették baromi hosszúra: [link]

Mondjuk azért megnézném a hajad milyen, ha nem vágod és nem mosod. Nem dobnál fel képet?

Én vágás párti vagyok, havonta vágom a hajam, mégis kb. 130 cm hosszú.

2013. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
130 az jol hangzik nekem most 75 cm. 130 al kiegyeznék de leginkább földig érőt szeretnék vagy legalább térdig érőt. Neked meddig ér a 130 cm?
2013. ápr. 28. 15:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Combközépig, de júliusban levágom fenék alá érőre.
2013. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!