Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha soha nem vágatok a hajambol...

Ha soha nem vágatok a hajambol meddig fog megnőni? Régen az ősembereknek vajon milyen hosszura nőtt meg? Nem festem nem mosom így teljesen természetes tehat nem tórik nem kell eü vágás neki

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 14:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
én is növeszteni szeretném a hajam és ehhez, pedig le kell vágatni a töredezett részeket vagy ha nincs akkor 1,5-2 cm-t mert különben nem lesz szép és így hogy vágatsz belőle valamennyivel gyorsabban is fog nőni. én személy szerint nem bírnám a nem hajmosást mert az 5-6-odik napon már zsírosodik úgyhogy én nem bírnám ki.
2013. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez tuti kamu, ha nem mos valaki hajat akkor csupa kosz és zsíros lesz, az utcáról rátapad mindenféle, por, kosz, stb. Olyan nincs hogy letisztul az utcai kosz a hajról magától...

Akik ilyen sampon meg mindenféle hajmosás ellenesek, azok is mosnak hajat, csak épp természetes szerekkel.

A haj meg mindenképp törik ha nem ápolják megfelelően.

2013. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A haj kepes magat tisztitani! En csak havonta mosok hajat! Sokkal szebb, mint mikor gyakrabban mostam! A tul gyakori mosas rosszabb, mint a nem mosas! A hajad, hogy mekkorara no meg? Eppen a napokban olvastam, hogy genetikailag kodolt! A hajhagymak aktivitasatol es annak idotartamatol fugg! Van, akinek 40cm-nel hosszabbra keptelen noni a haja!
2013. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Elozo vagyok! Ha nem szukseges felesleges a vagas! Egy budapesti szepsegszalon tulajdonosa vagyok! :)
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez a kérdés már engem is rég óta foglalkoztat, bár nem saját magam miatt. Nekem ugyanis rövid a hajam. Szerintem az ember haja gyakorlatilag sörény. Ugyanolyan típusú szörzet, mint a ló sörénye. Szerintem ha kiskorunktól kezdve sose vágnánk le a hajunkat, egy idö után nem nöne tovább. Ugyanúgy, ahogy a lovak sörénye se nö.
2016. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!