Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a hajam?

Hogyan ápoljam a hajam?

Figyelt kérdés
Már nem vasalom a hajam,de egy kicsit szálkás és töredezett. Mit csináljak, hogy újra szép legyen és puha?? 17/L
2013. ápr. 29. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
a gliss curnak vannak hajpakolásai, illetve hajvág ápolói is, én szeretem őket. ha csak a hajad vége van eltörve, vagy száraz éppen, akkor elég sima balsamot használnod és vegyél hajvég ápoló olajat (nem csak a glis curnak van) azzal kenegesd sokszor. Vagy patikában ricinus olajat, állítólag az is hatásos, csak elég macerás én azért nem használom
2013. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kallos Latte tejproteines hajpakolás, nem drága egyáltalán. Attól garantáltan puha lesz :)
2013. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágasd le a töredezett, szálkás részeket, majd utána hajmosások előtt langyos olívaolajat vigyél fel a hajhosszra 30-60 percre, majd mosd utána meg a szokásos módon.
2013. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!