Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerült valakinek fekete...

Sikerült valakinek fekete hajból közép barnát csinálni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Festett fekete hajam van, az eredeti barna, ezt szeretném visszaállítani, vagy legalábbis hasonló színt elérni.Leszivatni nem szeretném, mert a fekete miatt már így is teljesen megroncsolódott, mit ajánlatok?
2013. ápr. 30. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én folyamatosan festettem egy ideig sötétbarnával, a töveit, aztán eggyel világosabb barnával, a csokibarnáig. Kb. 2 és fél évbe telt, míg kibarnult, bár a hajam inkább sötétebb barna, de rendesen látszik a barna. Érted... :D
2013. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem hiába fested, csak fodrásszal tudod kiszívatni a színt. Én is jártam már így, nem csak a feketével, de a sötét barnával is, pedig az eredeti hajszínem világos barna.
2013. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám a c-vitaminos világosítást. Én is ki szerettem volna próbálni, de eredeti hajon sajnos nem működik, így saját tapasztalataim nincsenek, de van sok beszámoló a neten.

pl.: [link]

2013. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A c-vitaminos beválik, fekete hajra az egyik legjobb módszer ez.
2013. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!