Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumba szeretnék menni...

Zsaniiii kérdése:

Szoláriumba szeretnék menni de nem tudom mennyi időre stb. vélemény? (lent)

Figyelt kérdés
Eu-s csöves gépbe vagy simába mennyek? Állóba vagy fekvőbe? Viszonylag fehérbőröm van de nem sápadt fehér... a lábam nehezen barnul, nem tudom mennyi időre mennyek ha heti 2alkalommal mennék 6-6 percre meg se látszódna? (főleg eussal)
2013. máj. 5. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ember... süt kint a nap, te meg szoliszínt akarsz? Fujj.
2013. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem EU-s szoliba menj, hogy ne roncsold annyira a bőröd. Az hogy álló vagy fekvő, az csak rajtad múlik, hogy melyiket preferálod. Én is olyan 6 percesekre megyek nagy ritkán, de akkor állóba szoktam, nekem az valamiért sterilebb, de elvileg mindkettőben ugyanúgy barnulsz. Biztos vagyok benne, hogy meg fog látszódni. Javaslom, először csak heti egyre menj. Haelőtte alaposan leradírozod a lábadat meg az olyan területeket, amik lassan barnulnak, akkor tuti meg fog fogni. :)
2013. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszoló sajnos nem érdekel a véleményed.

2.válaszoló köszönöm, krémet szoktál használni ha igen milyet?

2013. máj. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!