Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekvo ergoline szolariumba mi...

Fekvo ergoline szolariumba mi lenne ha forditva fekudnek be? (mert az arcom nembarnul mivel ott mas a cso)

Figyelt kérdés
Ugyebar az arc reszenel ilyen gyenge cso van es mar vagy 10x voltam de az arcom mindig feher es a testem a mellem feletol meg barna.. ALLO SZOLIBA MEG NEM MEGYEK ...
2013. máj. 7. 21:52
 1/2 Hamuka1 válasza:

Szia, szoli elott mindig tisztítsd meg az arcbőröd is alaposan, majd hidratálókrém. A hidratált bőr gyorsabban barnul. Sokat segít, ha előtte az elhalt hámsejteket is leradírozod - max heti 1x radírozz!!

Ha fekvő szoliban lejjebb csúszol, és ugyanazokkal a csövekkel barnítod az arcodat, mint a testedet, gyorsabban barnul.

Egyébként az arc bőre gyorsabban "kopik", ugyanolyan színűre szinte lehetetlen barnítani...

2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is feküdtem már fordítva emiatt, jobban is barnultam úgy. Az volt csak zavaró, hogy nem tudtam állítgatni a gombokat (rádióállomás), de amúgy nem gond.
2013. máj. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!