Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat hogyan kell...

A ricinusolajat hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
vettem ma de nem tudom hogyan kell használni, az nem baj ha csak önmagában felmelegítve használom, vagy muszáj hozzátenni valamit még? mennyire kell felmelegíteni? hogyan kell felvinni? kézzel is jó?

2013. máj. 13. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell felmelegíteni! Fogod kiöntesz egy keveset a kezedbe picit elkened és a hajszáltövekre és a hajszál végekre raksz sokat. Aztán egy törölközővel felcsavarod a hajad hogy jó melegben legyen a fejed. (minimum) 1óra után kiengeded és megmosod (én csak samponnal szoktam) és gyönyörű lesz! Én már vagy 3hónapja használom és egyszerűen csodákra képes! :)
2013. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
száraz hajra lehet ugye?
2013. máj. 13. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
persze
2013. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!