Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a gyantázás...

Mit csináljak a gyantázás utáni piros pöttyökel a lábaimon?

Figyelt kérdés

Minden gyantázás után kb 1 héttel a vádlim és az egész combom elöl hátul mindenhol piros pöttyök jönek ki ami nem igazán szép és ezért nem vehetek fel rövid nadrágot. :/

Probáltam testápoloval kenyni, de nem segített nem használt egy kicsit sem.

Mivel kellene bekenyni vagy mit lehet csinálni vele, hogy helyre jöjjön? Vagy ilyen marad mindig, egész életemben? :(

A válaszokat nagyo várom és elöre is köszönöm öket.


Egy tanácstalan lány...



2013. máj. 15. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
magadnak gyantázod vagy esetleg barát csinálja?vagy kozmetikus?
2013. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában anyum szokta, mert kicsit ért hozzá meg néha kozmetikus is, de mind a 2 esetnél olyan pöttyös lesz. :S
2013. máj. 15. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
A piros pötty a szőrszál helye, magától gyógyul,de bekenheted gyantázás utáni nyugtató balzsammal.
2013. máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudsz mit tenni vele mert mint előttem írták a szőrtüszőt látod.Valakinek másnapra nem látszik annyira,közelről viszont mindenkinek látszik aki gyantázza a lábát.Ha beszoktak gyulladni,akkor annyit tehetsz hogy minden fürdés-zuhanyzásnál alaposan átmosod fürdőszivaccsal is és mikor megtörlöd erősen dörzsöld át a lábad szárát törölközőkendővel,ez egyébként a szőrbenövés ellen is jó:)
2013. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem am sztem ez gyulladás lehet. :/ Javasoljátok rá a testápolot?
2013. máj. 16. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne testápolózd,helyette gyantázás után ha otthon csináljátok 1. kenjétek be gyantázás utáni olajjal ami leviszi a gyantamaradékokat,utána mosd meg a lábad szappanos vízzel,ahogy írtam jól dörzsöld át törölközővel és utána hámosításképp bephantent vagy neogranormont kenj rá.Ha nem így szoktad akkor eddig nem tudott megnyugodni a bőröd:/
2013. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja értem :) rendben.

am nem röktön gyantázás után gondoltam a testápolozást :P hanem pár napal utána...

2013. máj. 17. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet a gyantával van a gond.

Próbáltátok már több fajtával?

Csak mert nekem csak a zöldek a jók(ha lehet sötét zöld), a többitől én is tiszta pötty voltam.

Jegelni próbáltad? Epilálás után is pöttyös, de a jég leviszi pár óra alatt.


Az aloe vera gél is jó rá.

2013. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!