Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Leégtem és ma...

Patkánylábú kérdése:

Mit csináljak? Leégtem és ma elkezdett hámlani a bőröm. SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Milyen házi praktikát tudtok ajánlani? Hétvégére el kéne múljon nagyon sürgősen ..meglehetne akadályozni a további hámlást? és foltos lesz a bőröm utána? Mert foltokba hámlik a hátam és a vállam!:(( és a barnaság megfog maradni vagy kifakulok nagyon??:(

2013. máj. 23. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában Panthenol sparyt.
2013. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hááát, elég esélyes, hogy elveszted a barnaságod... :/

Ugyanígy jártam amúgy én is, és egy héten keresztül kenegettem magam Panthenol sprayvel, de semmit nem változott sajnos. Aztán a bioboltban vettem 100%-os aloe gélt és csodálatosan lenyugtatta a bőröm és megszüntette a hámlást is! :) :)

A célra amúgy jók a drogériás napozás utáni termékek is, pl. a Hawaiian Tropic-nak van egy aloés napozás utáni gélje meg a Sun Ozon (Rossmann saját márkájának) a kínálatában lehet kapni hűsítő E vitaminos permetet, ezek a leghatásosabbak szerintem. ^_^

2013. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

francba :/ akkor hiába volt a napozás :(

köszi mindkettőknek :)) megfogadom őket!:)

2013. máj. 23. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy elkezdtél omlani. Jövő hétre lehet, hogy szét is esel.
2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi van???
2013. máj. 27. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!