Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam most bevan mellirozva...

A hajam most bevan mellirozva már vagy 2 éve szökével és az utóbbi idöben kb 1 honapja hullik a hajam vagyis inkább hajmosásnál jön ki elég sok. Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
És még szálkás is a hajam eltöredezve nem nagyon van.nem tudom mit csináljak vele hogy ne legyen szálkás és neis huljon.Szerintetek ha most megyek következölek a fodrászomhoz akkor befestesem ujra szöke melliral vagy mitcisnáljak neki?Mert ez a szöke melir nagyon tetszik és nemszivesen válok meg töle ..:SMelegoloval vágattam az utobi alkalommal is és most is azzal szeretném majd. Várom az ötleteket:)
2008. jún. 18. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

NApi 1000-150 szál haj normális. hajmosáskor mivel elnehezíti a víz több hullik, ami szintén normális. azt tudod csinálni, h szárítás előtt a vizes hajad türcsibe csavarod és hagyod míg 80% ig megszárad. Fésülni is könnyebb lesz, de csak finoman bontókefével(ha egyenes a hajad) nem hkell feltétlenül fésülni mert kiegyenesedik ahogy szárad. (az enyém legalábbis ilyen)Aztán jöhet a beszárítás nem túl meleg hajszárítóval. Ez valamennyit segít. Melegollóval még sosem vágták a hajam, nem tom mi a hatása, de nyesőt ne engedj használni mert nekem így cseszték el a hajam...még ma is nyögöm mert nagyon rőtvégű lett. sok sikert remélem segít...(de lehet h a fejed a fodrászfestéket nem bírja....)

2008. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kieg: a hidrogénperoxid is felejtő mert a szőkítéstől is hullik
2008. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!